banner114

banner87

Yarıyıl tatilinde Urfalı öğrencilerin adresi aynı oldu

Haliliye Belediyesi bünyesinde hizmet veren Eğitim ve Gençlik Merkezleri yarıyıl tatilini fırsat bilen öğrenciler ile doldu taştı.

banner100
Eğitim 22.01.2020, 09:24
Yarıyıl tatilinde Urfalı öğrencilerin adresi aynı oldu
banner101

Haliliye Belediyesi, eğitime destek kapsamında da faaliyetlerini sürdürüyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde bulunan Recep Tayyip Erdoğan Kültür Merkezi ve Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezlerinde bulunan kütüphaneler ve okuma salonları yarıyıl tatiline giren başta üniversite ve lise sınavlarına hazırlanan öğrencilerin ders çalışma adresi oldu.


banner85

Sabahın erken saatleri ile birlikte kütüphane ve okuma salonlarını dolduran öğrencilere rahat ve sessiz bir ortamda ders çalışma fırsatı buluyor. Tüm öğrencilerin tamamen ücretsiz yararlandığı eğitim merkezlerinde temizlik ve güvenlik konuları ön planda tutuluyor. Yarıyıl tatilini ders çalışarak geçirmek isteyen öğrenciler Haliliye Belediyesi tarafından sunulan hizmetten dolayı memnun olduklarını belirterek, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür ettiler.

Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği kütüphaneler ve okuma salonları, 08.00-20.00 saatleri arasında ders çalışmak isteyen öğrencilere hizmet veriyor.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123