banner14

banner69

Yapıcıer, 'telafi eğitimi alan' öğrencileri ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Barış Pınarı Harekatı sürecinde eğitime ara verilen Akçakale Ahmet Yesevi İlkokulu öğrencileri ile bir araya geldi.

Eğitim 19.11.2019, 09:39 19.11.2019, 09:46
106
Yapıcıer, 'telafi eğitimi alan' öğrencileri ziyaret etti
banner37

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Barış Pınarı Harekatı sürecinde terör örgütü YPG/PKK tarafından sivil bölgelerin hedef alınması nedeniyle eğitime ara verilen Akçakale Ahmet Yesevi İlkokulunu ziyaret eTTİ.

Akçakale’de Ahmet Yesevi İlkokulu Müdürü Gökhan Hankulu’ndan okulun genel durumu ve ara tatil döneminde verilen telafi eğitimleri hakkında bilgi alan Yapıcıer, sınıflarda öğrenciler ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

 Öğretmenler odasında öğretmenler ile bir toplantı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yapıcıer, öğretmenlerden Barış Pınarı Harekatı sürecinde derslerinden geri kalan, ara tatil döneminde yüksek bir katılımla telafi eğitimine katılan öğrencilerin eksiklerinin giderilmesini istedi. Öğretmenlerden özverili olmalarını isteyen Yapıcıer, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman kapılarının açık olduğunu ve sorunlarının çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?