banner14

banner69

Urfa’daki ‘İrfan Sohbetleri’ devam ediyor

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen İrfan Sohbetlerinin bu haftaki buluşmasında, ‘Bakmaktan Hayrete; Manzarayı Güzel Kılmanın Yolu, Nazarı Sahiha Kılmaktan Geçer’ konusu işlendi.

Eğitim 04.11.2019, 13:04
125
Urfa’daki ‘İrfan Sohbetleri’ devam ediyor
banner37

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa Şubesi tarafından her Cumartesi günü ikindi namazı sonrası düzenlenen “İrfan Sohbetleri”nin üçüncüsü, “Bakmaktan Hayrete; Manzarayı Güzel Kılmanın Yolu,  Nazarı Sahiha Kılmaktan Geçer” başlığıyla devam etti.

Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Coşkun, konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Değer sendikacılığı çerçevesinde Memur-Sen Eğitim-Bir-Sen binamızda her Cumartesi ikindi namazına müteakip, ‘Gök kubbemizin; medeniyetimize ait kelimelerimiz ve kavramlarımızın izinde bir yolculuğa çıkıyoruz’ şiarı ile irfan sohbetlerimiz devam ediyor. Bu hafta ‘Bakmaktan Hayrete; Manzarayı Güzel Kılmanın Yolu,  Nazarı Sahiha Kılmaktan Geçer’ konusu işlendi.

‘Akıl ve kalp birlikte düşündüğünde güzel bakar, güzel görür. Bakış, anlam kazanır. Güzelin sahibi düşünülerek bakıldığında nazar anlam kazanır’ çerçevesinde güzel bir sohbet gerçekleşti. Bu güzel sunumundan dolayı Vedat Akıllı Beye, katılım ve katkılarından dolayı değerli üyelerimize teşekkür ediyorum.”

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?