banner14

banner69

Tarım işçisi çocuklar artık eğitimden geri kalmayacak!

Şanlıurfa’da tarım işçisi olarak çalışan çocukları artık eğitimden geri kalmayacak. TEGV, Ateşböceği Mobil Öğrenim Birimi’nde uygulanacak Okula Dönüş Projesi ile Urfalı çocukların nitelikli eğitimine destek olacak.

Eğitim 12.11.2019, 12:21 12.11.2019, 12:35
256
Tarım işçisi çocuklar artık eğitimden geri kalmayacak!
banner37

21. yüzyıl öğrenme becerileriyle çocukları donatmayı hedefleyen ve Türkiye’nin dört bir yanında her yıl yüzbinlerce çocuğa eğitim desteği veren Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), çocukları çağdaş dünyanın gereksinimi olan nitelikli eğitimle buluşturuyor. TEGV, çocukları problem çözme, yaratıcılık, eleştirel düşünme ve teknolojik iletişim konularında geliştiren Tasarım ve Beceri Atölyelerini Türkiye’nin dört bir yanında açmaya devam ediyor. TEGV ayrıca bir müjde daha veriyor; Urfa’da tarım işçisi olarak çalışan çocukları artık eğitimden geri kalmayacak. TEGV, Ateşböceği Mobil Öğrenim Birimi’nde uygulanacak Okula Dönüş Projesi ile Urfalı çocukların nitelikli eğitimine destek olacak.

PROJENİN TANITIMI YAPILACAK

TEGV Şanlıurfa Sevgi – Erdoğan Gönül Eğitim Parkı’nda Vehbi Koç Vakfı desteğiyle kurulan, teknoloji ve yaratıcılığın bir araya geldiği Tasarım ve Beceri Atölyesinin Açılış Töreni’nde ve Okula Dönüş Projesi’nin ayrıntılarının paylaşılacağı toplantı, 15 Kasım 2019 Cuma günü saat 13.30’da gerçekleştirilecek. 

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?