banner14

banner69

ŞASGED, Öğretmenler Günü için mesajı yayımladı

ŞASGED Başkanı H.Murat Özakıncı, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Eğitim 23.11.2019, 14:30
291
ŞASGED, Öğretmenler Günü için mesajı yayımladı
banner37

Şanlıurfa Satranç Eğitim Ve Gelişim Derneği (ŞASGED) Başkanı H.Murat Özakıncı mesajında şunları söyledi:

“Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir öğretmenden eğiticiden yoksun bir millet, henüz millet adını alma kabiliyetini kazanmamıştır’ sözü eğitim ve öğretmenlerin toplumsal yaşantımızdaki yerini ortaya koymaktadır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, eğitim ve öğretimin bir millet için ne kadar önemli olduğunu bu özlü sözü ile bizlere açıkça anlatmıştır. Bizimle hayatı paylaşan, bize hayatı öğreten, birey olma çabasında yol gösteren öğretmenlerimizi unutmayacağız. Çünkü öğretmen bir sanatkârdır yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Eğitim Dünyanın en kutsal mesleğine sahip öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır. Ana kucağından okul yollarına yürümeye başladığımız ilk günden itibaren, sevgisi ve sonsuz şefkatiyle bizi sarıp sarmalayan, bilgileriyle geleceğimize ışık tutan öğretmenlerimiz sayesinde şimdi bilinçli, bilgili ve başarılı birer bireyiz. Onların desteğine her zaman minnettar olacağız ve bize rehberlik ettikleri için borcumuzu asla ödeyemeyeceğiz.

Gülen her bir çocuğumuzun tebessümünde tarifi imkânsız mutluluk ve gurur duyuyoruz. Böyle anlamlı ve güzel bir günde, öncelikle Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnet duyguları ile anıyor, ŞASGED Derneğimizin Yönetim Kurulunda bulunan eğitici ve öğretici tüm öğretmenlerimiz başta olmak üzere 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlar sağlık, mutluluk ve başarı dolu yıllar geçirmelerini dileriz.”

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?