banner14

banner69

Şanlıufa’da kadınlara eğitim için panel yapılacak

Şanlıurfa’da TOBB, Habitat Derneği, İTÜ ve Coca Cola Türkiye'nin işbirliği ile ‘Kız Kardeşim Projesi İlham Buluşmaları’ paneli düzenlenecek.

Eğitim 14.11.2019, 09:41
455
Şanlıufa’da kadınlara eğitim için panel yapılacak
banner37

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) ve Coca Cola Türkiye'nin desteği ile GAPTEM Toplantı Salonunda panel düzenlenecek.

banner8
Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Şanlıurfa Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kaya, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Zeynep Erkunt Armağan, TOBB Kadın Girişimciler Güneydoğu Bölge Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, Coca Cola Türkiye Kafkaslar ve Orta Asya Bölgesi Teknik İşler Direktörü Canan Kestane, Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Hazır ile TOBB Sektörler ve Girişimcilik Dairesi Başkanı Ozan Acar'ın konuşmacı olarak katılacağı "Kız Kardeşim Projesi İlham Buluşmaları" paneli 15 Kasım Cuma (yarın) 13.30-17.00 saatleri arasında yapılacak.


 

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?