banner114

banner87

Karaköprü'den başarılı öğrencilere hediye

Karaköprü ilçesindeki Şerif Özden Başarı Ortaokulu'nda yapılan deneme sınavında başarılı olan öğrencilerin hediyelerini Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli verdi. Başkan Baydilli, "Öğrencilerimiz bizim için çok kıymetlidir, onlar için ne yapsak azdır" dedi. 

banner100
Eğitim 11.11.2016, 14:23 11.11.2016, 14:23
Karaköprü'den başarılı öğrencilere hediye
banner101

Eğitime önem veren Karaköprü Belediyesi, ilçede bulunan okullarda eğitime katkı amacıyla etkinliklere devam ediyor. 

İlçedeki Şerif Özden Başarı Ortaokulunda yapılan deneme sınavında başarılı olan öğrencilerin ödüllerini Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli verdi. 

Başkan Baydilli dereceye giren öğrencilere madalya, kitap ve satranç takımı hediye ederken, başarılı öğrencilere her zaman destek olacaklarını söyledi. 

Başkan Baydilli, "Okulda yapılan deneme sınavında başarılı olan öğrencilerimize çam sakızı çoban armağanı hediyeler verdik. Bu hediyelerden önemlisi öğrencilerimizin faydalı birer birey olarak yetişmesidir. Öğrencilerimiz bizim için çok kıymetli, Karaköprü Belediyesi olarak her alanda onların yanında olmak için çaba sarf ediyoruz" diye konuştu.  

banner85

 

Ortaokul Müdürü Aydın Cengiz ise Karaköprü Belediyesi'nin öğrencilerine yaptığı jestten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, "Ümit ediyoruz ki başkanımızın bu hediyeleri öğrencilerimiz için ilham kaynağı olur. Öğrencilerimizin asıl sınavlara motive olması için bu hediyelerin, başkanımızın bu ilgisinin önemi büyük. Karaköprü Belediyemize ve sayın Başkanımıza çok teşekkür ederim" dedi.  

Ödül töreninde Başkan Metin Baydilli'ye, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcısı Vildan Gönüllü Çelik, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Kaytan ve Mehmet Nimetoğlu da katıldı. 

Ödül töreninde Başkan Baydilli'ye öğrenciler yoğun ilgi gösterirken, tören sonrası Başkan Baydilli öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

banner53
Yorumlar (0)
banner123