banner14

banner69

banner78

Coşkun üye sayılarını açıkladı

Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Türkiye genelinde 426 bin 647 üyeye sahip olduklarını, Şanlıurfa’da ise toplamda 22 bin civarında üye ile yollarına devam ettiklerini söyledi.

Eğitim 30.05.2018, 07:46 30.05.2018, 07:46
627
Coşkun üye sayılarını açıkladı
banner37

Tüm Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren Memur Sen ve Eğitim-Bir-Sen’in Şanlıurfa’da da çalışmaları sürüyor. Yaptıkları çalışmalar ve üye sayıları hakkında bilgiler veren Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun, ülke genelinde 426 bin 647 üyeye sahip olduklarını, Şanlıurfa’da ise toplamda 22 bin civarında üye ile yollarına devam ettiklerini ifade etti.

Coşkun yetkili sendika olduklarını hatırlattığı açıklamasında, “İmzalanan mutabakat metinlerine göre Türkiye Genelinde üye sayımız 389 bin 480’i Millî Eğitim Bakanlığı, 5 bin 203’ü Kredi ve Yurtlar Kurumu, 31 bin 964’ü üniversite olmak üzere, toplamda 426 bin 647’ye çıktı. Eğitim-Bir-Sen Şanlıurfa şubesi olarak ta 10.424 üyeyle yetkili sendika olarak yolumuza devam ediyoruz. Ayrıca Memur –Sen Şanlıurfa Temsilciliği olarak da 22 binlere ulaşan sayımızla tüm 11 hizmet kolumuzun on birinde de yetkili olarak gücümüze güç kattık” sözlerine yer verdi.

ÜYELERE TEŞEKKÜR
Sendika üyelerine teşekkür eden Coşkun, “Özümüzle, sözümüzle, söylemimizle bir olduk. En önemlisi milletimizle, tarihimizle, medeniyet değerlerimizle bir olduk. Kendimizi her fırsatta değerlerimizin aynasında gözden geçirmeyi erdem bildik. Şimdi daha ileri hamleler için kendimizi bir kez daha gözden geçirmenin, safları sıklaştırmanın, mevzileri tahkim etmenin vaktidir. Bu günlere gelmemizde, zirveden yeni ufuklara yol almasında emeği olan herkese; Hizmet kolu başkanlarına, yönetimlerine, yönetim kurulu üyelerime, ilçe temsilcilerimize ve yönetimlerine, işyeri temsilcilerimize ve emek, ömür ve gönül veren bütün üyelerimize teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerine son verdi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?