banner114

banner87

AÖF'ten son dakika açıklaması: Yerler belli oldu!

AÖF 2019 – 2020 Güz Dönemi ara sınavı bu hafta sonu yapılacak. AÖF, adayların sınav yerlerini açıkladı. İşte sınav giriş bilgi ekranı sorgulama...

banner100
Eğitim 09.12.2019, 12:44 09.12.2019, 12:51
AÖF'ten son dakika açıklaması: Yerler belli oldu!
banner101

Yüzlerce öğrencinin üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinden (AÖF) devam ettiriyor. AÖF, 2019 – 2020 Öğretim Yılı Güz Dönemi için ara sınavını 14 – 15 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirecek. AÖF sınav giriş yerlerini de duyurdu.

AÖF, sınav giriş bilgilerini ilk olarak Anadolu Mobil uygulamasından öğrencilerin erişime açtı. Fotoğraflı sınav giriş belgesinin dökümünü bugün gün içerisinde aof.anadolu.edu.tr adresinden Öğrenci Otomasyonu bölümüne TCKN ve şifreleri ile giriş yaparak kendi sayfalarından ya da AÖF Bürolarından ​alabilecekler.

banner85
AÖF SINAVA GİRMEK İÇİN GEREKLİ BELGELER
AÖF, ara sınavına girmek için fotoğraflı sınav giriş belgesi ile fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi gerekiyor.

AÖF'ün yaptığı duyuru şu şekilde:

"Fotoğraflı, soğuk damgalı ve T.C. Kimlik Numaralı nüfus cüzdanı/Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kimlik kartı, süresi geçerli pasaport, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait mavi kart, yurt dışında yapılan sınavlarda T.C. vatandaşları hariç başka bir ülkenin vatandaşları için o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.
Bunların dışındaki belgeler (sürücü belgesi, mesleki kimlik kartları vb.) sınava giriş için geçerli kimlik belgesi olarak kabul edilmez. Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz."

()
 

banner53
Yorumlar (0)
banner123