banner14

banner69

İlçeye girilmiyor... Kuyruk Viranşehir'e dayandı

Barış Pınarı Harekatı kapsamında operasyonun yürütüldüğü Ceylanpınar ilçesine gitmek isteyen yüzlerce araç, ilçe girişinde yapılan sıkı kontroller nedeniyle uzun kuyruk oluşturdu. Öyle ki konvoy Viranşehir'e kadar uzandı.

CEYLANPINAR 09.10.2019, 21:51 10.10.2019, 09:28
1568
İlçeye girilmiyor... Kuyruk Viranşehir'e dayandı
banner37

Türk Silahlı Kuvvetleri, Suriye Milli Ordusu'yla birlikte Suriye'nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı ilçelerde güvenlik kontrollerini üst seviyeye çıkardı.

Barış Pınarı Harekatı'nın başlangıç noktaları Akçakale ve Ceylanpınar oldu. Harekat bugün saat 16.00’dan itibaren uygulanmaya başladı. Harekatın başladığı andan itibaren her iki ilçe ile Suriye'ye sınır komşusu olan Suruç ve Birecik'te de güvenlik önlemleri üst seviyeye çıkarıldı.

banner64
Ceylanpınar'a gitmek isteyenler Viranşehir'e kadar uzun araç kuyrukları oluşturdu. Sürücüler saatlerce ilçeye girmek için bekliyor. 

İlçe girişlerinde araç ve şahısların sıkı güvenlik kontrolünden geçirildiği bu nedenle bekleyişin uzun sürdüğü öğrenildi.

Özlem ÇELİK-AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?