banner14

banner69

Belediye başkanından işçiler için yeni açıklama!

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, son günlerde ilçede yaşanan olayların temelinde işsizlik sorunu olduğunu belirterek, “Biz hizmet için varız. Vatandaşlarımızı kutuplaştırmaya değil tek vücut yapmaya geldik. Birileri işçi kardeşlerimiz üzerinden provokasyon yapmaya çalışmasın” dedi.

CEYLANPINAR 19.08.2019, 17:17 19.08.2019, 17:18
3944
Belediye başkanından işçiler için yeni açıklama!
banner37

Ceylanpınar Belediye Başkanı Abdullah Aksak, Ceylanpınar'ı huzurun ve kardeşliğin başkenti yapmak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti. Son günlerde basında ve sosyal medyada çıkan haberlerin ilçenin kanayan yarası olan işsizlik dolayısıyla ortaya çıktığını vurgulayan Aksak, 84 bin Ceylanpınarlı ve işsiz gençler için bürokratik temaslarını devam ettiğini ifade etti.

Ceylanpınar'a hizmet etme gayesi ile gece gündüz çalıştıklarını aktaran Aksak, “Bunu yaparken de bizimle birlikte işini en iyi şekilde yapana işçi kardeşlerimizle çalışmaya devam ediyoruz. Ancak liyakat sahibi olmayan, belediye işlerini yavaşlatan ve başkalarından talimat alan, iş hukukuna uyguna hareket etmeyen bazı işçi kardeşlerimizin de iş akdine son vermiş bulunmaktayız. Konuyla alakalı vatandaşlarımızdan ricamız hiç kimse özellikle sosyal medya üzerinden birbirini kırıca söz ve tutumlar içerisine girmesin” ifadelerini kullandı.

banner64
İlçede bazı kişilerin provokasyon peşinde olduğunu belirten Aksak, bunlara prim verilmeyeceğini söyleyerek, “Bizim işimiz hizmettir. Biz hizmet için varız. Vatandaşlarımızı kutuplaştırmaya değil tek vücut yapmaya geldik. Birileri işçi kardeşlerimiz üzerinden provokasyon yapmaya çalışmasın. Bunlara asla izin vermeyeceğiz. Hiç kimsenin memleketin huzurunu bozmaya hakkı yoktur” dedi.

‘CEYLANPINAR İÇİN ÇOK GÜZEL OLACAK’

Geçici bir sürecin yaşandığını vurgulayan Aksak, “Memleketimizin en büyük sorunun işsizlik olduğunun farkındayız. Bu sorunu aşmak için yoğun çaba harcıyoruz. Ancak bazı tatsız olaylar maalesef iş yapmamızı engellemektedir. Eğer projelerimizi gerçekleştirebilirsek bugün bizi eleştiren yarın açmış olduğumuz istihdam alanlarında iş bulma fırsatı yakalayacaklardır. Herkesi biraz sükûnete davet ediyorum. İnşallah gelecek günler Ceylanpınar için çok güzel olacak” diyerek sözlerine son verdi.

BİHA

banner53
Yorumlar (14)
Atilla 4 ay önce
İşine bak başkan ekmekle oynama
Beşir daş 4 ay önce
Elinizi vicdaniniza koyun...2016 yılında işten çikarildim.ben ve benim gibi yüzlercesi.kimsenin gıkı çıkmadı.Abdullah Aksak vicdan sahibi bir adam diye bu kadar üstüne gitmeye gerek varmı.bizim işimiz iş değilmiydi bizim ekmeğimız ekmek değilmiydi.biz bu vatanın evladı değilmiydik.Zerre kadar vicdanınız varsa oturun günahlarınız için af dileyin Allahtan...
Halil akkuş 4 ay önce
Sayın başkan gariban işçilerinin isine son vererek mi daha güzel olacak Ceylanpınar
mehmet akkuş 4 ay önce
oncekilerin yaptiğini yapmakla bir yere varamazsiniz başkan eğer yapar saniz yani garbanlari işten çıkarırsanız sizinde yeriniz oncekilerin yani olacak
Boskoyy 4 ay önce
5 yıl once mendonun yaptığına hicbirinizin tepki olmadı korkunuzdan şimdi ne değişti hayrdr
Baskan oh yapti 4 ay önce
Yeyin birbirinizi köp**ler mendonun götonun adamlari ....
Sn Baskana tam destek veriyorum ve inşAllah BÖYLE yobazları ceylanpinarimizdan surgun eder...#baskanaksakyanindayiz
Ares 4 ay önce
Halil efendi oyle bos konusmak kolay 5 sene ewwel bende menderes kurbaniydim. Valla kendimi sagdan soldan atmaya yeltenmedim sahidlerim taniklarim vede elimde tutulur belgeler var..
Mithat surer 4 ay önce
Baskanim herzaman arkandayiz...
Dogru 4 ay önce
70 80 metrakare bayrak aşarak bayrak tepe şovu yapanlar bayrağı istismarciligi yapan yıllarca ise gelmedigi hâlde vergilerimizden maaş alanlara hakkımızı helâl etmiyoruz zehir zikim olsun işten çıkaranlar da hıc üzülmesin sizlerden önce sizin yerinize başkaları çalışıyordu bu sebeble herkes vicdanını dinlesin
Mehmet X 4 ay önce
Kimse kusura bakmasın Ceylanpınar milleti boş bir millettir hangi aday gelirse gelsin yer yapmaz hiç birsey ancak ceppikciler kazanır aksakta birşey yapmayacak ondan sonra gelende cunki ceylanpinarlinin kaderi bu kuzu hemşerilerime slm olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?