banner114

banner87

Aksoy: Hemşerilerimizi artık bir şehir görüntüsü bekliyor

Bozova’da Yeşilova ve Yavuz Selim Mahallesini kapsayan Yeni Bozova İlçe Devlet Hastanesi çevresindeki imar revizyonu tamamlandı.

banner100
BOZOVA 23.01.2020, 16:38
Aksoy: Hemşerilerimizi artık bir şehir görüntüsü bekliyor
banner101

Bozova Belediyesinde çalışmalar devam ediyor. Son olarak Bozova Belediyesi ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi birlikte çalışarak 8 aylık bir sürede Yeşilova ve Yavuz Selim Mahallesini kapsayan Yeni Bozova İlçe Devlet Hastanesi çevresindeki imar revizyonunu hazır hale getirdi.

banner85
Cadde ve sokakları genişletmek adına çalışmaların devam ettiğini aktaran Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, konuyla ilgili açıklamasında şunları söyledi:

“Yeni Bozova İlçe Devlet Hastanesi çevresinde Yeşilova ve Yavuz Selim Mahallelerimizi kapsayan imar planında revizyona gidilerek 1 ve 2 kat olan imar sayısını 5 kata yükselttik. Bununla ile birlikte cadde ve sokaklarımızı da genişleterek hemşerilerimizi artık bir şehir görüntüsü bekliyor. Bozova ilçemize yeni imar revizyonu hayırlı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Beye ve Ekibine de teşekkür ederim.”

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Lidar köyü 1 ay önce
Sayın başkanım bozova için büyük şans bozova değişim olacak
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?