banner114

banner87

Viranşehir'de ekipler kar nöbeti tuttu

Viranşehir’de akşam saatlerinde etkili olan kar yağışına karşı Viranşehir Belediyesi, vatandaşların ulaşımda bir sorunla karşılaşmaması için iş makineleri ile sahaya inerek çalışmalara başladı.

banner100
Belediyeler 13.02.2020, 10:51 13.02.2020, 11:16
Viranşehir'de ekipler kar nöbeti tuttu
banner101

Şanlıurfa’nın tamamında etkili olan kar yağışı ile belediyelerin de sahada nöbeti başladı.

Viranşehir Belediyesi çalışmalarını aralıksız sabaha kadar sürdürdü. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü 6 iş makinesi ve 10 aktif personelle sahada yol açma ve tuzlama çalışması yaptı. Akşam saatlerinde etkisini gösteren yağış , gün içerisinde meteorolojiden gelen tahmini hava raporu ile Viranşehir Belediyesi, sahada yer alarak tuzlama ve küreme çalışmalarını sürdürüyor. Viranşehir Belediye ekipleri aralarında kepçe, kar küreme ve tuzlama aracı, greyder ve traktörlerin yer aldığı 6 araç filosu ile çalışmalara devam ediyor.

banner85


Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci çalışmalar hakkında “Değerli hemşerilerim Viranşehir Belediyesi olarak gecenin bu saatinde her zaman Viranşehrimizin, halkımızın yanındayız. Halkımız için çalışmaya devam ediyoruz. Başkan Yardımcım Rauf yıldırım ile Fen İşleri Müdürümüz Mahmut Güzelkaya ve ekibine de çok teşekkür ediyoruz. Değerli vatandaşlar lütfen Viranşehir’de dışarıda gördüğünüz evsiz sokakta kalmış bir vatandaşımız varsa belediyemizin WhatsApp hattına iletsin. Biz Viranşehir Badiyesi olarak buradayız. Her türlü barınma ihtiyacını karşılayacağız. WhatsApp ihbar hattımız;055201066363 dışarıda gördüğünüz üşüyen herhangi bir vatandaşımız varsa bize iletin. Biz onları alıp güzel bir yerde konaklamasını sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123