banner14

banner69

Ses etmese hem takipçisi hem övgüleri artacaktı!

Büyükşehir Belediyesinin yeni genel sekreteri olması beklenen Arif Emecen'e Twitter'dan ulaşmak isteyen Şanlıurfalılar, yanlış Arif Emecen'i takip edince olanlar oldu.

Belediyeler 23.05.2019, 12:05 23.05.2019, 12:36
839
Ses etmese hem takipçisi hem övgüleri artacaktı!
banner37

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Zeynel Abidin Beyazgül kendi yönetimini oluştururken, genel sekreterlik konusunda İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT) Eski Genel Müdürü Arif Emecen’in isminin ön plana çıktığı iddia edilmişti.

Yaşanan bu durumun ardından Arif Emecen'in kim olduğu merak edilirken, Şanlıurfalılar da Twitter'dan Emecen'i takip etmek ve ulaşmak istedi.

Ancak genel sekreterlik koltuğuna oturması beklenen Arif Emecen ile aynı isimde başka bir vatandaşın olması kafaları karıştırdı.

Şanlıurfalıların, yanlış Arif Emecen'i takip etmesi üzerine, hesabın sahibi attığı tweet ile duruma açıklık getirmeye çalıştı.

banner8
Vatandaş attığı tweette, "Sevgili Şanlıurfalılar! Ben de bir Arifim ancak sizin sandığınız Arif değilim. Sizin aradığınız @arif_emecen ben değilim" sözlerine yer verdi ve tweeti profiline sabitledi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (2)
Erdal üçkök 7 ay önce
Yalakalık yapmışlar bizim isoçı urfalıların tırşikçi yağcı ne desen hepsi var
abdulrahman türedi 7 ay önce
:) puahahaa
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?