banner114

banner87

Şanlıurfa’da kavşak ve yol çalışmaları sürüyor

Şanlıurfa genelinde yaya ve araç trafiğinin sorunsuz şekilde akması amacıyla yeni köprülü kavşaklar ve caddeler inşa eden Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da düzenlemeler yapıyor.

banner100
Belediyeler 31.10.2019, 14:46
Şanlıurfa’da kavşak ve yol çalışmaları sürüyor
banner101

Büyükşehir Belediyesi, şehrin önemli ulaşım akslarından biri olan Şanlıurfa-Akçakale Çevreyolu üzerinde TOKİ ve Oto Galericiler Sitesi için büyük önem arz eden bir kavşak düzenlemesini yapıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül talimatıyla hızlandırılan proje sayesinde Gaziantep istikametinden gelen araçları Akçakale yoluna bağlayan çevreyolu üzerinde yapımı tamamlanan Oto Galericiler Sitesi ile TOKİ yerleşim alanı olan Batıkent Mahallesine geçiş sağlayan kavşak düzenlemesinde sıcak asfalt serimi tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı kavşakta özellikle vatandaşların ve araçların can güvenliğini sağlamak amacıyla oto korkuluk montajı yapımına geçecek ve kısa sürede bitirilmesi planlanan çalışmaların ardından kavşak hizmete sunulacak.
 


 

BULUNTU HOCA BULVARI ÜZERİNDE 3 AYRI KAVŞAK DÜZENLEMESİ

banner85
Büyükşehir Belediyesi, trafiğin akıcılığını artırmak için şehir merkezindeki önemli kavşaklarda da düzenlemeler yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz ay 3,5 kilometrelik kısmında asfalt serimi tamamlanarak hizmete sunulan Buluntu Hoca Bulvarında Mesire Alanı Yolu, Adnan Menderes ve Narlık Caddesi üzerinde yeni kavşak düzenlemeleri yaptı.
 


 

GAP BULVARINDA K4 KAVŞAĞI GENİŞLETİLİYOR

Şanlıurfa- Mardin Çevreyolu üzerinde yer alan GAP Bulvarı’ndan Karaköprü İlçesine geçiş sağlayan K4 kavşağında araçların sağa dönüşlerini rahatlatan genişletme çabalarına aralıksız devam eden Büyükşehir Belediyesi, bu düzenleme sayesinde K4  kavşağından sağa dönüşleri hızlandırmayı hedefliyor.

BİHA

banner53
Yorumlar (0)
banner123