banner14

banner69

Şanlıurfa ve ilçelerinde yol çalışmaları sürüyor

Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en uzun yol ağlarından birine sahip Şanlıurfa'da merkez ilçeler başta olmak üzere diğer ilçelerde trafiğe adeta can damarı olan yeni yollar inşa ediyor.

Belediyeler 16.11.2019, 13:27
126
Şanlıurfa ve ilçelerinde yol çalışmaları sürüyor
banner37

Haliliye, Eyyübiye ve Karaköprü’de yol yapım çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi, diğer yandan Viranşehir, Siverek ve Hilvan ilçelerinde hem yeni yol açma hem de mevcut yollarda sıcak asfalt serim hizmetini sürdürüyor.

İLÇELERDE ÇALIŞMALARA DEVAM
Viranşehir’de asfaltı eskiyen ve yeni imara açılan alanlarda 10’a yakın caddeyi sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, Hilvan ilçesinde trafiği oldukça rahatlatan Çevreyolu olarak bilinen Yeni Mahalle 522. sokakta asfalt serim çalışmalarını tamamladı.

 


 

BÜYÜKŞEHİR SİVEREK’E YENİ YOLLAR KAZANDIRIYOR

Siverek ilçesinde yol yapım çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediyesi,  Yeni Sanayi Sitesi yolunu asfaltlarken Yenişehir Mahallesi 5. Sokağı asfalt öncesi terasman seviyesine getirdi. Büyükşehir ekipleri ayrıca Selimpınar Mahallesindeki tarihi taş köprünün yer aldığı Kent Parkı çevresindeki yol yapım çalışmalarına başladı.
 

banner64

 

SİVEREK SANAYİ SİTESİ ESNAFINDAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

Büyükşehir Belediyesi basın biriminin paylaştığı bilgilere göre; Siverek’te Yeni Sanayi Sitesi yolunu asfaltlayan Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Zeynel Abidin Beyazgül’e teşekkür eden esnaf “Yolumuz kaç senedir çamurdu. Araçlarımızı dükkânlarımızın önüne getiremiyorduk. Şimdi yol oldukça kaliteli oldu. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” dedi.
 


 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Asfalt Şubesi ekiplerinin kent merkezinde birçok noktada yol yapım çalışması ise devam ediyor.

BİHA

banner53
Yorumlar (1)
Narlıkuyulu 3 hafta önce
Sn.başkan narlıkuyu mahallesinden germuşa giden yolda giden gelen araçlar toz toprak oluşturuyor.balkonlara çamaşır sermez olduk.bu yolun asfaltı daha ne zaman serilecek.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?