banner14

banner69

Beyazgül’den Karakoyun’daki çalışmalarla ilgili açıklama

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, yapımı devam eden Karakoyun Köprülü Kavşağındaki üst geçit çalışmalarını yerinde inceledi.

Belediyeler 14.11.2019, 15:13
207
Beyazgül’den Karakoyun’daki çalışmalarla ilgili açıklama
banner37

Şehrin trafiğini rahatlatmak adına yol genişletme, köprülü kavşaklar ve bulvarlar yapan Büyükşehir Belediyesi, Karakoyun Köprülü Kavşağında çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor.

banner64
Bağlantı yollarının tamamlandığı ve güzergah üzerindeki mahalle girişlerine parklar yapılacağı Karakoyun Köprülü Kavşağında incelemelerde bulunarak müteahhitten bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, “Karakoyun Köprülü Kavşağında incelemelerde bulunduk. Buradaki üst geçit çalışmaları ile ilgili müteahhidimizden bilgiler aldık. Şubat ayı içerisinde kavşağın bitmesi planlanıyor. Çalışmalara çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Modern bir çalışma tarzında yapılıyor. Bu üst geçidin açılması ile buradaki trafik çok daha fazla rahatlayacak. Bu memleketimiz için çok hayırlı bir çalışma. Çalışmalarımızın devamı için de dualarınızı bekliyorum” dedi.

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
ÖMER 3 hafta önce
ŞUBAT KELİMESİNİ UNUTMASIN YANLIZ BİTMEZ BU YOL
Alı 3 hafta önce
Metro ve Yeşil bir URFA istiyorum
Dua'mcan 3 hafta önce
Sayın Başkanım Güzel Urfa'mıza Metro ve Yüksek Hızlı Tren (YHT ) istiyoruz bu aynı zamanda turizmin canlanmasında da büyük rol oynar...Saygılar..
Urfalılar 3 hafta önce
Bu yollar bitmez.Eskiler demişki ekmeği ekmekçiye bir ekmekte fazla vereceksin demişler.Bu söz boşuna söylenmiş bir söz değildir.Bu yolları ve kavşakları yapanlar belli kendi başlarına böyle bir şey yapmamışlarki. Önce taşaron olarak işi almış sonra parayla işin tamamını almışlar.Türkiyede bu ihale sistemi ve bu yolsuzluk olduğu sürece Türkiye düzelmez
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?