banner114

banner87

Ayhan: İsmi çıkmayan esnaf üzülmesin...

Akçakale'de yapımı tamamlanan semt pazarında yer alacak esnaf çekilen kurayla belirlendi.

banner100
Belediyeler 10.08.2018, 10:03 10.08.2018, 10:03
Ayhan: İsmi çıkmayan esnaf üzülmesin...
banner101

Yapımı Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamlanan ve Akçakale Belediyesine devri gerçekleşen Akçakale Semt Pazarı için düzenlenen kura çekimi sonrası 56 esnaf yeni yerlerinde ilçe halkına hizmet verecek.

Akçakale semt pazarındaki kura çekimine Akçakale Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Abdullah Çiftçi, Zabıta Müdürü Mehmet Güçlü ve yaklaşık 80 esnaf katıldı. Kura çekimi sonrası ilçede daha önce el arabası ve köşe başlarında tezgah açan 56 esnafa yer tahsisi yapıldı.

banner85
 

"İSMİ ÇIKMAYANLAR ÜZÜLMESİN..."

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan yaptığı açıklamada; "Öncelikle büyükşehir belediye başkanımıza yaptıkları semt pazarından dolayı teşekkür ediyorum. Akçakale Belediyemize devri gerçekleşen semt pazarında esnafın yerinin belirlenmesi için bugün kura çekimi vardı. Yapılan kura çekimi sonrası işletme hakkı kazanan esnafı tebrik ediyorum. Kurada ismi çıkmayan esnafımızda üzülmesin inşallah ihtiyaca göre ilçemizin başka bir alanına yapılacak 2. semt pazarında kendilerine yer tahsisi yaparız. Vatandaşlarımızda bundan böyle daha temiz, düzenli ve nezih bir ortamda alış verişini yapacaklardır. Allah hayırlı ve uğurlu eylesin" dedi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123