banner14

banner69

Vali Erin, yaralı personelleri ziyaret etti!

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığında meydana gelen patlama sonucu yaralanan personelleri ziyaret etti.

Asayiş 14.11.2019, 02:33 14.11.2019, 02:54
2118
Vali Erin, yaralı personelleri ziyaret etti!
banner37

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa 20’nci Zırhlı Tugay Komutanlığında meydana gelen peş peşe patlamalar sonucu yaralanan personelleri ziyaret etti. banner8
Vali Erin ve beraberinde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız ve İl Sağlık Müdürü Emre Erkuş, Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek, tedavi altına alınan yaralıların durumu hakkında bilgi aldı. 
 Yaralıların durumlarıyla ilgili doktorlardan bilgi alan Vali Erin, personellerin sağlık durumunun iyi olduğunu duyurdu. Ziyaret edilen yaralılara geçmiş olsun dileklerini ileten Vali Erin ve beraberindekiler, daha sonra hastaneden ayrıldı.

Özlem DİKMEN-BİHA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?