banner14

banner69

Urfa’da vurup hastane önüne atmışlardı… Yakalandılar

Şanlıurfa’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen cinayet iddiasıyla ilgili 3 kişi tutuklandı.

Asayiş 29.11.2019, 17:01 29.11.2019, 17:12
15359
Urfa’da vurup hastane önüne atmışlardı… Yakalandılar
banner37

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bulunan bir hastanenin girişine kimliği belirsiz şahıslarca gri renkli Ford Focus marka araçla, ateşli silah yaralısı olarak bırakılan ve hayatını kaybeden Y.B.'nin katillerinin bulunması için çalışmalar yapıldı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalarda Y.B.’yi hastane önüne bırakıp kaçan araç tespit edildi.

Şahısların, maktul ile aralarında husumet bulunan T. F. (30), M.Y.(21), ve V.K. (32) isimli şahıslar olduğu belirlendi. 3 şüpheli, görevlilerce yakalanarak gözaltına alındı. Olayda kullanılan bir adet av tüfeği ele geçirilirken, işlemleri biten şahıslar adliyeye sevk edildi.

Hakim karşısına çıkarılan şüpheliler, kasten öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

BİHA

banner53
Yorumlar (4)
aşir urfa bakıyorsun kim kalabalıksa onu eziyor.urfada özellikle aşirette öyle bakıyor izol beski bucak karakeçili ise biraz uzak duruyor.olmaması lazım.ailelerde eğer gençlerinde biri hata yapıyorsa onu sorgulamıyor önce onu terbiye et başkasına bulaşıp 2 hafta önce
aşir
urfa bakıyorsun kim kalabalıksa onu eziyor.urfada özellikle aşirette öyle bakıyor izol beski bucak karakeçili ise biraz uzak duruyor.olmaması lazım.ailelerde eğer gençlerinde biri hata yapıyorsa onu sorgulamıyor önce onu terbiye et başkasına bulaşıp aileler hepsi huzursuz oluyor.gençleri uyuşturucu kullanıp yada babasından abisinden amcasından diyor bunlar arkamda ben herkese bulaşabilirim.ama desteği görmezse herkes huzurlu olur.ama sert kayaya çarparsa artık pişmanlıkta faydaetmiyor
Urfalı zaza 2 hafta önce
Hayran kaldım Türkçene.
Reşit arslan 2 hafta önce
Bakalım urfa'da neler oluyor üç tane insan yaratık bir kişiyi öldürür bir genç kızımız kendisini öldürmüş bunlara bir el atmak lazım urfa miletvekiler bunlara el atın urfa insanları durumları iyi degil bir araştırma yapsınlar benim ğörüşüm iman eksikligi ve ekonomi eksikligi ve diziler
Hüseyin 2 hafta önce
Bilmeden doğru ezip haksız ceza veriliyor. Herkes kendi çezasını keser karşı tarafa uygularsan böyle durunmlar çok yaşanır. Adalet var. Şerri hükümler. Var. Türk Cumhuriyeti hukuku ne kadar İtalya dan alınsada ne kadar hukuk devletiyiz. Ana baba olarak aile olarak bu hukuklara uymak zorundayız.. Bir de toprağın altı var biline.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?