banner14

banner69

Siverek'te 6 kişinin öldüğü olay için yeni gelişme!

Şanlıurfa'da iki akraba aile arasında çıkan ve 6 kişinin hayatını kaybettiği olayla ilgili eski milletvekili Zülfükar İzol'un kardeşleri ve oğlunun da aralarında bulunduğu 11 kişiye dava açıldı.

Asayiş 22.11.2019, 13:58 23.11.2019, 13:23
9280
Siverek'te 6 kişinin öldüğü olay için yeni gelişme!
banner37

Şanlıurfa'nın Siverek İlçesinde 15 Haziran günü meydana gelen olayda, akraba aileler arasında çıkan kavga sonucunda 6 kişi ölmüş, 5 kişi de yaralanmıştı.

Yaşanan feci olayın ardından Siverek Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından sürdürülen soruşturma tamamlandı. Olaya ilişkin soruşturma tamamlanırken, aralarında eski milletvekili Zülfükar İzol'un oğlu Mehmet Fatih İzol, kardeşleri Bülent İzol, Servet İzol, Cemal İzol ve Cihan İzol ile Mehmet Metin İzol, Mustafa Serdar İzol, Serhat Ferman İzol, Müslüm Abuz, Ferhat Tulay ve Yusuf Rojhat İzol hakkında iddianame hazırlandı.

Sanıklar hakkında "4 kişiyi tasarlayarak öldürme, 6 kişiyi tasarlayarak öldürmeye teşebbüs" suçundan 4'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis ile 83 yıldan 128'er yıla kadar ceza istendi.

BİHA

banner53
Yorumlar (7)
aşir 3 hafta önce
urfa bakıyorsun kim kalabalıksa onu eziyor.urfada özellikle aşirette öyle bakıyor izol beski bucak karakeçili ise biraz uzak duruyor.olmaması lazım.ailelerde eğer gençlerinde biri hata yapıyorsa onu sorgulamıyor önce onu terbiye et başkasına bulaşıp aileler hepsi huzursuz oluyor.gençleri uyuşturucu kullanıp yada babasından abisinden amcasından diyor bunlar arkamda ben herkese bulaşabilirim.ama desteği görmezse herkes huzurlu olur.ama sert kayaya çarparsa artık pişmanlıkta faydaetmiyor
Damat ibrahim 3 hafta önce
Bu olayı tasarlayan kişi kimse onuda bulup ceza vermesi gerek.Milletvekili izolun bunu planladığı söyleniyor onuda ortaya çıkarktmak lazım yoksa çok katliam emrini verir fireni patlamış araba gibi nerde duracağı belli olmaz aman dikkat..
zol 3 hafta önce
özellikle aileler kendi arasında kavga eder bu soyadı farklı olan arap abuz ne işi var.
Ölüm var ölüm 3 hafta önce
Ulan burda bir soyadı farkından bile insanları ayrıştırarak ırkçılık yapıyorsunuz zavallı sın. İnsanları hala Arap Kürt Türk dite ayırmak hayvan dan daha ezik
urfalı 3 hafta önce
tirşikçidir belki
Urfalı 3 hafta önce
Cahil kıro bunlar
HALİL 3 hafta önce
ÜSTEKİ TAM 128 YIL NEYİN NESİ
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?