banner114

banner87

Şiddeti önlemek isterken canından olmuştu... Urfalı gencin babasından isyan!

Şanlıurfalı futbolcu Yunus Emre İzol, İstanbul'da yabancı uyruklu bir kadını darp eden saldırganı durdurmak isterken bıçaklanarak öldürülmüştü. Yunus Emre için 'Adalet istiyoruz' diyen Siverekli aile, 2 yıldır görülen davanın sonuçlanmasını istiyor.

banner100
Asayiş 17.01.2020, 09:42 17.01.2020, 09:43
Şiddeti önlemek isterken canından olmuştu... Urfalı gencin babasından isyan!
banner101

Olay, 2 yıl önce İstanbul'un Fatih İlçesi Yedikule İmrahor Caddesi üzerinde meydana geldi.

banner85
Yedikulespor’da lisanslı futbolcu Siverek nüfusuna kayıtlı Yunus Emre İzol ve 2 arkadaşı cadde üzerinde sohbet ederken alkollü bir kişinin taksiye binmeye çalışan yabancı uyruklu bir kadını darp ettiğini gördü. Kadına şiddete duyarsız kalmayan İzol ve arkadaşları adama engel olmak istedikleri sırada bıçaklandı. Kalbine bıçak darbesi alan İzol hayatını kaybederken, arkadaşları Abdülhamit Akın ve Uğur Taşkın ise yaralandı.

2016 yılından bu yana ertelemeli olarak görülen davanın bir diğer duruşması 21 Ocak Salı günü görülecek. Yunus Emre İzol'un vefatı ile ailesinin de alarak yeniden Siverek'e yerleşen baba Hacı İzol, artık maddi ve manevi güçlerinin kalmadığını aktardı. Davanın sürekli ertelenmesine tepki gösteren baba İzol, sürekli İstanbul'a gidip gelemediğini ve davanın sonuçlanmasını istedi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
banner123
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?