banner14

banner69

banner84

banner87

banner89

Şanlıurfa’da teröre lanet yürüyüşü düzenlenecek

Diyarbakır’da düzenlenen terör saldırısını kınamak amacıyla yarın Şanlıurfa’da teröre lanet yürüyüşü düzenlenecek.

Asayiş 13.09.2019, 20:27
Şanlıurfa’da teröre lanet yürüyüşü düzenlenecek
banner37

Diyarbakır'ın Kulp ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlerce düzenlenen, 7 kişinin şehit olduğu, 10 kişinin yaralandığı saldırı yürüyüş ile lanetlenecek.

Yarın Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde Büyükşehir Belediyesi ve merkez ilçe belediye başkanlarının katılımıyla ortaklaşa "Şehitlere saygı, teröre lanet" yürüyüşü düzenlenecek. Yürüyüş, Dergah Camisinde öğle Namazı sonrası başlayacak. Haşimiye Meydanına doğru devam edecek.

banner85
Belediye başkanları tarafında tüm vatandaşlar yürüyüşe davet edildi.

AJANS URFA

banner53
Yorumlar (4)
Kerim 5 ay önce
Yahu bırakın bu ayakları oturun oturdugunuz yerde yuh size.urfa ve urfalı pkk vb orgütlere hiç prim vermemiştir.koskoca devlettir TÜRKIYE cumhuriyeti sizin gibi dümencilerin yürüyüşüne ihtiyacı yok.
Kerim Dübbüğüne Cevap 5 ay önce
Devlet Halkıni yaninda görmek ister... Senin gibi teror seviciler Halkın Kini pkkli piclere gostermesine engel olmak icin boyle boktan bojtan konusur...
Ali 5 ay önce
Kerim dogru düşünmüyor.diger yorumcu agzı boktan kurtulmuyor.edep edep
Suleyman 5 ay önce
Onlarca askerimizin şehit edilmesinin planlayıcısı Apo nun kardeşini trt te çıkaranlarda hesap vermeli.aliye ayrı veliye ayrı muamele yok.devlet adil olmalı.
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?