banner114

banner87

Şanlıurfa’da cinayet zanlıları yakalandı!

Haliliye’de geçtiğimiz günlerde bir kişinin ölümü ile sonuçlanan olayın ardından yapılan çalışmalarda iki kişi tutuklandı.

banner100
Asayiş 29.11.2019, 18:28
Şanlıurfa’da cinayet zanlıları yakalandı!
banner101

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesi Yavuz Selim Mahallesi meydana gelen olayda, Müslüm Akkuş isimli şahıs yaralanmış, sevk edildiği hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Yaşanan olayın ardından Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerince çalışmalar yapıldı. Yapılan çalışmalarda olayın gerçekleştiği adresin, bekar evi olarak kullanıldığı, olay esnasında ikamette Akkuş dışında M. Z. (24), S.E.A. (24), M.K(22), S.K(24), V. M(25) ve M.K(27) isimli altı erkek şahsın bulunduğu tespit edildi.

banner85
Çalışmaların ardından şahıslar yakalanırken, olayda kullanılan iki adet av tüfeği ve bu silahlara ait fişekler ele geçirildi.

İşlemleri bitiminde adli mercilere sevk edilen şüphelilerden S.E.A. (24), M.K. (22), V.M. (25) ve M.K. (27) isimli şahıslar adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, M.Z. (24) ve S.K. (24) isimli şahıslar ise kasten öldürme suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

BİHA

banner53
Yorumlar (2)
aşir urfa bakıyorsun kim kalabalıksa onu eziyor.urfada özellikle aşirette öyle bakıyor izol beski bucak karakeçili ise biraz uzak duruyor.olmaması lazım.ailelerde eğer gençlerinde biri hata yapıyorsa onu sorgulamıyor önce onu terbiye et başkasına bulaşıp 3 ay önce
aşir
urfa bakıyorsun kim kalabalıksa onu eziyor.urfada özellikle aşirette öyle bakıyor izol beski bucak karakeçili ise biraz uzak duruyor.olmaması lazım.ailelerde eğer gençlerinde biri hata yapıyorsa onu sorgulamıyor önce onu terbiye et başkasına bulaşıp aileler hepsi huzursuz oluyor.gençleri uyuşturucu kullanıp yada babasından abisinden amcasından diyor bunlar arkamda ben herkese bulaşabilirim.ama desteği görmezse herkes huzurlu olur.ama sert kayaya çarparsa artık pişmanlıkta faydaetmiyor
Memet 3 ay önce
Aşir ne ben bilmim
banner123