banner14

banner69

Ceylanpınar Kızıltepe yolu yine can aldı!

Ceylanpınar-Kızıltepe yolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti. Aynı noktada sürekli yaşanan kazalar nedeniyle sürücüler yetkililerden çözüm bekliyor.

Asayiş 16.11.2019, 21:42 16.11.2019, 22:01
1065
Ceylanpınar Kızıltepe yolu yine can aldı!
banner37

Kaza, bugün Ceylanpınar Kızıltepe yolu üzerinde meydana geldi.

Kızıltepe’den Ceylanpınar’a ticari aracıyla gelerek toptan market malzemeleri satan Cüneyt Albayrak Ceylanpınar’daki işlerini tamamladıktan sonra Kızıltepe’ye dönüş yolunda Dikmen Mahallesi yakınlarında direksiyon hakimiyetini kaybederek yol kenarındaki mısır tarlasına savruldu.

Yoldan geçen vatandaşların haber vermesi ile kaza yerine giden sağlık ekipleri tarafından Kızıltepe Devlet Hastanesine kaldırılan 27 yaşındaki Albayrak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

banner64

SÜREKLİ KAZA OLUYOR

Uzun yıllardır yolun dar olması ve yoğun trafiğe rağmen bir türlü yapılamayan yol kazalara davetiye çıkarıyor.

Yaklaşık 5 yıl önce söz konusu yol için, mevcut yolun kuzeyinde bir proje hazırlanmasına ve köprü inşa edilmesine rağmen yol yapılmadığı gibi köprü kaderine terk edildi. Yolda her yıl ölümlü ve yaralanmalı kazaların meydana gelmesine rağmen yetkililer tarafından şimdiye kadar herhangi bir adım atılmadı.  Sürücüler bir can kaybı daha yaşanmaması için çözüm için hazırlanan projenin tamamlanmasını istiyor.

Mehmet Sait AYDIN-Ceylanpınar-AJANS URFA

banner53
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yakında kabine değişikliğinin olacağı konuşuluyor, AK Parti'nin 12 belediye başkanlığını elde ettiği Şanlıurfa bir bakanı hak etti mi?