Yanlış tedavi kurbanı oldu!

Şanlıurfa’da elinde ve ağzında çıkan yara şikayetiyle hastaneye götürülen ve uzun süredir Malatya'da tedavi edilen 11 yaşındaki Ömer Faruk, yaşam mücadelesini kaybetti.

Yanlış tedavi kurbanı oldu!
banner38

Şanlıurfa’da yaşanan bu sorunlar artarak devam ederken, 11 yaşındaki Ömer Faruk Taşdemir’in verilen ilaç yüzünden vücudunda yaralar oluştuğu iddia edilmişti.

Geçtiğimiz yıl rahatsızlanan, elinde ve ağzında oluşan küçük yaralar nedeniyle Eyyübiye’deki Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürülen Ömer Faruk Taşdemir, burada kendisine ilaç tedavisi verildikten sonra evine yollandı. Yaklaşık 20 gün boyunca ilaçları kullanan küçük çocuğun elinde ve ayağında yaralar oluştu. Bunun üzerine harekete geçen aile, çocuğunu Harran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Harran’dan Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilen Ömer Faruk, uzun süre tedavi gördü.

Daha sonra buradan Malatya'ya sevk edilen Ömer Faruk Taşdemir'in tedavisine burada devam edildi.

Uzun süredir yaşam mücadelesi veren Ömer Faruk, dün bu savaşını kaybetti.

Hayatını kaybeden Ömer Faruk Taşdemir, dün Şanlıurfa'da toprağa verildi.

Taşdemir Ailesi, taziyeleri Özlek Taziye evinde kabul ediyor.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 13:13
YORUMLAR
Esat Özer
Esat Özer - 3 ay Önce

Allah Rahmet Eylesin işte biz hep diyoruz Sağlıkta SERTİFİKASYONLAR olmaz Diplomalı Mezunlar alınmalı bu işin ehli bu eğitim almış kişiler olmalı

ali
ali - 3 ay Önce

Sağlıkta çağ atladık arkadaşlar.Akp ye göre tabi.Daha hastalık teşhisi koyamıyoruz.Teşhis koyuyoruz tedavi için ta malatyaya gidiyoruz.Süper verin urfalılr yüzde altmış yetmez yüzde seksen verin

URFALI
URFALI @ali - 3 ay Önce

çocuğun canı gitmiş sen utanmadan arınmadan siyaset konuşuyorsun? siayset bu kadar mı gözünü kör etmiş? yazık

Abdurrahman
Abdurrahman - 3 ay Önce

Haber den çok taziye ilanı gibi olmuş ! Yanlış tedavi neresinde hangi hastane de hangi uzman ne dedi , hangi tedavi için yanlış dediler bunun detayı yok mu ?

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15