Urfalı kadının güldüren 'Ramazan duası'

Şanlıurfalı tiyatro oyuncusu Tuba Doğma'nın yaptığı 'Ramazan duası' sosyal medyada hem güldürdü hem de çokça paylaşım aldı.

Urfalı kadının güldüren 'Ramazan duası'
banner38

Şanlıurfalı tiyatro oyuncusu Tuba Doğma'nın yaptığı Ramazan duası, görenleri kırdı geçirdi.

Sosyal medyada çokça paylaşım alan dua videoda, Ramazan Ayı için dua eden Urfalı bir kadını canlandıran Doğma'nın söyledikleri izleyenleri kahkahaya boğdu.

Duasında namazdan fırıncıya, lahmacundan dedikoduya, Aşk- Memnu dizisine kadar birçok ilginç konuya değinen Doğma, şu sözlere yer verdi:

"Allah'ım her Ramazan namaza başlayacağım deyip, başlamadım. Bu sefer kesin başlayacağım, amin. Allah'ım kimsenin arkasından ulum yapmayacağım. Herifim para vermiyor diye cebinden çalmayacağım. İftara 10 dakika kala lahmacun gönderip, fırıncıyı deli etmeyeceğim. İmama gelince, hep söylüyorum ya 'önce kendi karnını doyuruyor, sonra bize ezan okuyor' demeyeceğim. Allah'ım herifimin önüne patatesi ikiye bölüp, yemek diye indirmeyeceğim. Her Ramazanda yapamadığımı bu Ramazanda yapıp Kur'an'ı hatim edeceğim. Kesinlikle Aşk-ı Memnu'nun tekrarlarını izlemeyeceğim, onun yerine bu kez Hazreti Yusuf'u izleyeceğim. Amin Allah'ım."

İşte o güldüren görüntüler:

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 13:00
YORUMLAR
Beren
Beren - 2 ay Önce

Tuba lisedeyken derslerine giriyordum.Zaman zaman teneffüslerde diyet yaptığından ve kendini güçsüz hissettiğinden bahsediyordu.Bir gün ki o gün 1 nisandı ben ders anlatırken küt diye yere düşüp bayıldı.O kadar inandırıcıydı ki inandım ve çok korktum.Tiyatrocu olacağı o vakitten belliymiş...Başarılar...

selda gul
selda gul - 2 ay Önce

canim urfa kadını senin gibi namazla dalga gececek kadar visdansiz degil

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15