Ünlü popçu: Urfa'dan daire almak istiyorum

Türk pop müziğinin ünlü ismi Sinan Akçıl, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Akçıl, Urfa'dan daire almak istiyorum dedi.

Ünlü popçu: Urfa'dan daire almak istiyorum
banner9

AVM’nin açık otoparkında Sinan Akçıl konser verdi. 

İlgiden duyduğu mutluluğu dile getiren Sinan Akçıl, Şanlıurfa’dan daire almak istediğini söyledi.

Konserine “Yüzyılın aşkı” adlı eseri ile başlayan Sinan Akçıl izleyenlere, “Sizleri biraz daha gerilere götürmek istiyorum. 2011’de 24 yaşındayken ilk çıkış şarkımı hatırlıyor musunuz ?” diye sordu. “Atma” yanıtı alan  Sinan Akçıl, yıllarca dillerden düşmeyen bu eserini de  seslendirdi.

Şanlıurfalı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’e selam gönderen Sinan Akçıl, izleyenlerin yoğun tezahüratları üzerine onun en sevilen eserlerinden birisi olan “Haydi Söyle” adlı şarkısını seslendirdi. Ünlü popçu, Yıldız Tilbe’nin bestelediği ve İbrahim Tatlıses’in de yorumladığı “Benim olmasını en çok istediğim eser” dediği “Seni sana bırakmam” adlı şarkıyı izleyenlerin vokalistliğinde söyledi.

Şarkı aralarında sevenleriyle sohbet de eden Sinan Akçıl, Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Anlarsın” adlı şarkısını ise ilk kez canlı olarak Şanlıurfalılar için okudu. Akçıl, “Bunun için izin almadım ama hoşgörü ile karşılanacağıma inanıyorum” dedi.

Son günlerin popüler eserlerinden “Sen olsan bari”nin ardından kendi şarkılarını da seslendiren Sinan Akçıl, “Güzeller içinde bir seni seçtim” adlı hareketli şarkıyı Şanlıurfa’ya uyarlayarak, “Güzeller içinde Şanlıurfa’yı seçtim” diyerek bol bol alkış aldı.

Danslarıyla da hayranlıkla izlenen Sinan Akçıl, sahnede zaman zaman bağdaş kurarak seslendirdiği eserlerinin ardından Karadeniz türküsü eşliğinde horon da tepti. Ünlü popçu, konserine son verirken, kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını da geri çevirmedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2018, 10:44
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15