ŞURKAV mütevelli heyetine yeni üyeler seçildi

ŞURKAV'ın 2016 yılı 2. Olağan genel kurul toplantısında 8 yeni üye mütevelli heyetine seçildi.

ŞURKAV mütevelli heyetine yeni üyeler seçildi
banner53

Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, başkanı olduğu kısa adı ŞURKAV olan Şanlıurfa Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfının 2016 yılı 2. Olağan genel kurul toplantısına katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından toplantı, birinci dönem faaliyet raporunun okunmasıyla başladı. Mütevelli heyetinin yapısının görüşüldüğü toplantıda vakfın genç ve dinamik bir yapıya kavuşturulması için yeni isimlerin mütevelli heyetine dâhil edilmesi oy birliğiyle kabul edildi. Buna göre mütevelli heyetine ilk etapta 8 yeni üye belirlendi.

 

Toplantının bir diğer önemli gündem maddesini ise yönetim kurulunun belirlenmesi oluşturdu. Vali başkanlığındaki yönetim kuruluna beş yeni üye seçildi. Mütevelli heyetinin oylamasına sunulan yeni yönetim kurulunda daimi üye Vali Yardımcısı Ahmet Yıldız’la birlikte Şutso Başkanı İsmail Demirkol, Mimar Uğur Beyazgül, İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın Arslan, Adil Saraç ve Sabri Kürkçüoğlu yer aldı.  Yeni yönetim kurulu mütevelli heyetinin oy birliğiyle belirlendi. Toplantıda son olarak denetleme kurulu üyeleri belirlendi.

Vali Tuna’nın başkanlık ettiği, vakfın merkez binasında gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Ahmet Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yönetim kurulu üyeleri ve mütevelli heyeti üyeleri katıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2016, 09:00
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15