Şarkıcı Aydilge Şanlıurfalılarla buluşacak

 “Kiralık Aşk” dizisinin jenerik şarkısı olan ‘Sen misin İlacım’ adlı eseri dillerden düşmeyen ünlü popçu  Aydilge, Şanlıurfalı hayranlarıyla Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezinde buluşacak.

Şarkıcı Aydilge Şanlıurfalılarla buluşacak
banner38

Piazza AVM, kendi söz ve bestelerini yapan, Single'lar çıkaran, aynı zamanda iki roman ve bir öykü kitabı ile başarılı bir yazarlık kariyerine sahip olan Aydilge’yi, hayranlarıyla buluşturmanın hazırlığını yapıyor.

Genç yaşına; müzik alanında dört albüm ve ödüllü dizi müzikleri sığdıran Aydilge, 11 Ağustos Cumartesi günü verecek akustik konseri ile Piazza’nın konuğu olacak.

“Sen misin ilacım, Ben kalbinde bi kiracı, Yerleşicem sımsıkı ben, Aşk başladı gel hemen” nakaratlarıyla dillerden düşmeyen Kiralık Aşk’ dizisinin jenerik şarkısı  ‘Sen misin İlacım’ adlı parçası ile şöhretini taçlandıran Aydilge, en güzel eserlerini Şanlıurfalı hayranları İçin seslendirecek.

“Kendi Yoluma Gidiyorum”, “Yalnızlıkla Yaptım”, “Küçük Şarkı Evreni”, “Sobe” ve “Kilit” gibi bir eserleriyle sevenlerinin gönlünde yer eden ünlü popçunun Piazza’da vereceği akustik konser, 11 Ağustos Cumartesi günü saat 16.00’da gerçekleşecek. Aydilge hayranları, onu yakından görüp şarkılarını dinlemekle kalmayıp, birlikte anı fotoğrafları çektirme fırsatı da bulacak.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2018, 09:32
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15