Şanlıurfa'da 'Mesleğinde en iyiler' ödüllendirildi

ŞanlıurfaPlatformumu tarafından düzenlenen 'Mesleğinde en iyiler' ödülleri sahiplerini buldu. Vali Yardımcısı Ahmet Yıldız'ın ödül verdiği ebru sanatçısı dayısı Hadi Çiftbudak, kalbi sıkışınca ambulansla hastaneye götürüldü. Törende Doğan Haber Ajansı (DHA) muhabiri Ali Leylak'a ve Gazeteİpekyol köşe yazarlarından Yusuf Sabri Dişli'ye de ödül verildi. Merkezi Ankara'da bulunan Şanlıurfa Platformu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 'Mesleğinde en iyiler' ödülleri törenle verildi.

Şanlıurfa'da 'Mesleğinde en iyiler' ödüllendirildi
banner38

TED Koleji'nde düzenlenen ödül töreninde konuşan Şanlıurfa Platformu Başkanı Habib Çadırcı, platformun, kentin sorunlarının belirlenerek çözümü için stratejiler oluşturulması amacıyla kurulduğunu anlatarak, ödüllerin Şanlıurfa adına teşekkür amacıyla verildiğini söyledi.

GAZETE İPEKYOL'A DA ÖDÜL VERİLDİ
Konuşmaların ardından ses sanatçısı Münevver Özdemir ile Mahmut Tuncer, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve DHA muhabiri Ali Leylak, Gazete İpekyol yazarlarından Yusuf Sabri Dişli'nin de aralarında bulunduğu 30 kişiye ödülleri verildi. DHA muhabiri Leylak'ın ödülünü Başsavcı Vekili Orbay Bahri Ulgan’dan aldı. Törende ebru sanatçısı Hadi Çiftbudak da ödülünü alması için sahneye çağrıldı. Çiftbudak, dayısı olduğu Şanlıurfa Vali Vekili Ahmet Yıldız'dan ödülünü alacağı sırada, heyecanlanıp kalbi sıkıştı. Rahatsızlanan Çiftbudak sahne arkasına götürülerek çağrılan sağlık görevlileri tarafından ambulansla hastaneye götürülerek tedaviye alındı, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2016, 14:00
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15