Şanlıurfa'da okullar tatil olacak mı?

Karaköprü ve Haliliye ilçelerinde yarın yaşanacak su kesintisi nedeniyle 'okullar da tatil olur mu?' sorusu akıllara geldi.

Şanlıurfa'da okullar tatil olacak mı?
banner38

Şanlıurfa'nın Karaköprü İlçesinde, ŞUSKİ tarafından Çevik Kuvvet Köprülü kavşak inşaatında yürütülecek çalışmalar sebebiyle Karaköprü ve Haliliye'deki bazı mahallelere su verilemeyeceği açıklandı. 

Yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 30 Eylül günü 23.00'de su kesintisi yaşanacak ve sular 1 Ekim günü 17.00'de yeniden verilebilecek. 

Alibaba, Akbayır, Batıkent, Merkez, Çankaya, Şenevler, Karşıyaka, Akpıyar, Esentepe, Hamidiye, Refahiye, Ulubatlı ve Osmangazi mahallelerinde yaşanacak su kesintisi sonrasında okulların tatil olup, olmayacağı sorusu gündeme geldi.

Birçok okulun bulunduğu mahallelerde, kesintiden dolayı sıkıntıların yaşanabileceği belirtilirken, bu konuda nasıl bir çalışma yapılacağı ise merak ediliyor. 

BİHA

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 12:24
YORUMLAR
Gülseren atan.
Gülseren atan. - 2 hafta Önce

Zaten adam akıllı bir iş olmadığı urfada ya elektrik ya şu kesilir perişan olduk yarın

Ersen Tekbayrak
Ersen Tekbayrak - 2 hafta Önce

Tatil olaması lazım. Hem öğretmen hem de öğrenciler mağdur olacak

R. Yükkaldıran
R. Yükkaldıran - 2 hafta Önce

Karaköprü doğukentte haftada en az 2 kez sular kesiliyor. Gelen suda sürekli klorlu geliyor. İlgililere duyrulur

Hakan
Hakan - 2 hafta Önce

Hafta sonu şuski uyusun milleti perisan etain öğrencileri peeiean etsin SONRA DUYURU SOSYAP MEDYADAN YAPILDI DIYE 153 BEYAZ MASA SOYLUYOR GERIZEKLIMISINIZ HERKEWIN SOSYAL MEDYASIMI VAR HIZMETTEN YOKSUN URFA BUNDA DA PERISAN EEIN INSANLARI BELEDIYE SEN MEMLELETI 10 YIL GERI GOTURMEYE DEVAM ET BAKALIM ..KADRO YA BAKARSANIZ ANLARSINIZ OLAN UTFAYA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15