Motivasyon için personele kokteyl

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yapan ve kısa bir süre önce kadroya geçen bilgi işlem personellerine Başhekim Dr. İdris Dağ ve Hastane İdari Mali İşler Müdürü Nazif Pakır tarafından  moral ve motivasyon destekli toplantının ardından kokteyl verildi.

Motivasyon için personele kokteyl
banner9

Uzun bir aradan sonra bilgi işlem personellerini bir araya getirerek kurum içinde kişiler arası iletişimi güçlendirmeyi amaçlayan Başhekim İdris Dağ personelle önce toplantı yaptı ardından kokteyl verdi. 

Başhekim İdris Dağ’ında katılımıyla moral bulan işçiler bir süre Başhekim Dağ ile sohbet etti. Kendilerine değer verilen bir kurumda çalıştıkları için mutlu olduklarını dile getiren çalışanları Başhekim Dr. İdris Dağ’a teşekkür etti.

Başhekim Dağ ise bir süre çalışanlarla sohbet edip başarılar dileyerek şöyle konuştu:

“Bizler hastanemizde en üst kademeden en alt kademeye kadar tüm personellerimizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Çalışanlarımız haklı oldukları sürece biz idare olarak onların savunuculuğunu yapmaya devam edeceğiz. Onların mutluluğu bizleri onurlandırıyor. O yüzden bende tüm personellerimize mutluluklarına bizleride ortak ettikleri için teşekkür ediyorum.”

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 11:39
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15