İlim Yayma Cemiyetinden konferans

İlim Yayma Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi, bugün yeni bir konferansla vatandaşlara seslenecek.

İlim Yayma Cemiyetinden konferans
banner53

İlim Yayma Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi, bugün yeni bir konferansla Şanlıurfalı vatandaşların karşısına çıkacak.

Konferansta konuşmacı olan Mehmet Uncu, 'Dünya Enerji Politikaları ve Türkiye' konusunu ele alacak. Uncu'nun yöneteceği konferans bugün İsam Konferansları-3 Salonu'nda19.30'da başlayacak.

MEHMET UNCU KİMDİR?

ODTÜ İktisat Fakültesi mezunudur. Yüksek Lisansını İngiltere'de University of East Anglia Kalkınma Çalışmları üzerine yaptı. Birleşmiş Milletler Yüksek Komiserliğinde, çeşitli üniversitelerde ve AB Projelerinde çalıştı. Bölgesel Kalkınma, Yönetişim Dinamikleri, Girişimicilik, Yatırım yönetimi konularında uzmanlaştı. Son dönemde akademik olarak, enerji politikalar üzerine çalışmalar hazırlamaktadır.

AJANS URFA

YORUMLAR
İlhami harahan
İlhami harahan - 7 ay Önce

Enerji politikasımı kaldı.turkiyede enerji yatirimi yapan sirketler iflas bayragini çekmek uzere.tanidik akademik unvanı birini bulunca onun uzmanlik kinusunda fasaryadan bir program yapmişsiniź sn cuneyt bey.bırakın bu toplumdan kopuk meseleleride vatandasin sofrasinda yangın var.enflasyon kredi faizleri 30 larda bırakın enerjiyi kim bu ortamda yatırım yapar.hayal aleminde yaşamayın.artık kuyruguna takilip savruldugunuz akp politikalarını sorgulamanin zamanı geldi geçiyor.sn avukat cüneyt bey.deniz bitti türkiye de deniz.uyanın ve korkun Allahtan korkmayandan.

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15