Haliliye’den öğrencilere yardım eli!

Haliliye Belediyesi yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçede ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.

Haliliye’den öğrencilere yardım eli!
banner38

Sosyal belediyecilik anlayışı kapsamında Haliliye Belediyesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ilçede önceden tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelerin öğrencilerine çanta ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu. Yardımlar ailelerin öğrenci sayına göre yapılırken, hazırlanan çanta ve kırtasiye malzemesi ilk, orta ve lise düzeyinde hazırlandı.
 


Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, hazırlanan kırtasiye malzemelerini ailelerin herhangi bir güçlük çekmeden teslim alabilmeleri için adrese teslim uygulaması ile gerçekleştirdi. Yapılan yardımdan dolayı memnuniyetlerini dile getiren öğrenci ve aileleri, Haliliye Belediyesi ve Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

BİHA

YORUMLAR
Cemal Namık
Cemal Namık - 2 hafta Önce

Emojili paylaşım hem ince hem de başarılı olmuş. Teşekkürler ajansurfa

Memet ağin
Memet ağin - 2 hafta Önce

iki defter bi kalem silgidenmi yardim ediyorlar 12 dersi var cocugun 12 kitap vermis oretmen beledyenin verdiyi iki defter yazklar olsun

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15