Engelli Mehteran Takımından anlamlı destek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Engelli Mehteran Takımı, Barış Pınarı Harekatında Türk Silahlı Kuvvetlerine moral ve destek amaçlı konser düzenledi.

Engelli Mehteran Takımından anlamlı destek
banner38

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Engelli Koordinasyon Merkezi Mehteran Takımı, Büyükşehir hizmet binası önünde Barış Pınarı Harekatı anısına konser düzenledi. 22 engelli bireyin oluşturduğu Mehteran Takımı 9 marş seslendirerek vatandaşlardan büyük alkış aldı. Konsere katılım yoğun olurken, vatandaşlar anı ölümsüzleştirmek adına bol bol fotoğraf çektirdi. Duygu dolu anların yaşandığı konser sırasında vatandaşlar sürekli olarak tekbir getirerek, harekata katılan Türkiye Ordusuna destek verdi.
 


 

Konser sonrası duygularını dile getiren vatandaşlar, “Kalbimiz, ruhumuz sınırın öbür tarafındaki askerlerimiz için atıyor. Allah onların ayağını taşa değdirmesin. Bir an önce operasyonu tamamlayarak sağ salim ülkemize dönmelerini diliyoruz. Günün anısına böylesine bir konser düzenleyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül'e ve engelli kardeşlerimize çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 18:31
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 1 ay Önce

Tebrik ederim, güzel organizasyon. Genç kardeşlerimize de başarılar dilerim

mehemt
mehemt - 1 ay Önce

bir engelli olarak belediyenin engelliler ile yaptığı çalışmaları takdir ediyorum bu güzel kardeşlerimiz her şeyi hakk ediyorlar

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15