Beyazgül, yazarlarla bir araya geldi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfalı yazarlar ile istişare toplantısı yaptı.  Şanlıurfa’da yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlatan Beyazgül, “Şanlıurfa’yı ortak akıl ile yönetmeye devam edeceğiz” dedi.

Beyazgül, yazarlarla bir araya geldi
banner38

Kurum ve kuruluşlar, STK temsilcileri ile bir araya gelerek şehrin geleceğine yön verecek olan projeleri masaya yatıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bu kez de Şanlıurfalı yazarlar ve köşe yazarları ile bir araya geldi.

Kültür ve Turizm Daire Başkanlığının 2019 - 2020 eylem planlarını Genel Sekreter Yardımcısı Selami Yıldız anlattı. Toplantıda yazarların ve köşe yazarlarının yapılacak olan çalışmaları değerlendirilmesi istendi.
 


Burada bir açıklamada bulunan Beyazgül, “Genel olarak Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarından fikir edinebilmeniz ve neticede o konuda düşüncenizi almak için genel bir sunum yapıldı. Şanlıurfa’nın turizmde cazibe merkezi olabilmesi adına neler yapılabilir konusunda sizlerin fikirlerini almak istiyoruz. Önümüzde İsot Festivali olarak duyduğumuz bir çalışma var ama programını taslak olarak sizlerin görüş ve önerilerine sunacağız” diye konuştu.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 16:20
YORUMLAR
betul
betul - 2 hafta Önce

Bunların her zamanki hayleri neyi yaptilar ki taktir görsünler pirojo insanlar işsiz neden bahsediyorlar bunlardan birşey çıkmaz maalesef boş çünkü fakir fukara aç ona çare bulsunlar sonra desinler biz bunu yaptık bunlardan anlatmasindan sıkıldık ancak kendilerini iyi göstermelerinden

Mehmet
Mehmet - 2 hafta Önce

Seçim zamanında süz verdiler urfaspora yardım suzu hani nerede kaldı seçim bitene kadar oy toplamak için demek ki buyle süz verdiler

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15