Belediyelere soru: Çocuklara niye sıra gelmiyor?

Şanlıurfa’da sokaklardaki süs havuzlarına giren çocuklar, belediyelere ait havuzlarda sıranın kendilerine gelmediğini, bu nedenle de böyle serinlemeye çalıştıklarını söyledi.

Belediyelere soru: Çocuklara niye sıra gelmiyor?
banner53

Türkiye’nin en sıcak illerinin başında gelen ve termometrelerin 40 dereceleri gösterdiği Şanlıurfa’da havuzlar, hem gençlerin hem de çocukların ‘kurtarıcı’sı gibi oluyor.

Sıcaktan bunalan ve tehlikeli olan sulama kanallarına girmek istemeyen gençler ve çocuklar havuzlara akın edip, güvenli bir biçimde serinlerken, bazı çocuklar ise sokaklardaki süs havuzlarında serinliyor.

Kendilerini hem kirli olan hem de elektrik nedeniyle büyük tehlike arz eden süs havuzlarına atan çocuklar, bunun nedenini ise belediye havuzlarında kendilerine sıra gelmemesi olarak açıklıyor.

Havuzlardaki seansların sürekli dolu olduğunu kaydeden çocuklar, kendilerine sıra gelmediğini, sıcaktan bunaldıkları için de bu tür bir yola başvurduklarını aktarıyor.

Çocuklar süs havuzlarında tehlike içinde serinlemeye çalışırken, “belediyelere ait havuzlar yetersiz mi?” sorusu kafalara takılıyor.

BİHA

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 10:10
YORUMLAR
MALİ
MALİ - 5 ay Önce

HAVUZ ÇALIŞANLARI, HAVUZA KİMSENİN GELMEMESİ İÇİN HER ŞEYİ YAPIYORLAR. GÜLER YÜZ YOK, GÜZEL SÖZ YOK, AZARLAMA BAĞIRMA VE ÇAĞIRMA VAR. SANKİ ZORLA ÇALIŞTIRILIYORLAR ONLARI.

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15