Bayramda hava nasıl olacak? Açıklama geldi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bölgeye ilişkin hava durumu raporunu paylaştı. 'Bayramda havalar nasıl olacak'' sorusu böylece yanıt buldu. İşte tahmini hava durumu:

Bayramda hava nasıl olacak? Açıklama geldi
banner9

Ramazan Bayramı'nda bölge genelinde havanın parçalı bulutlu, zaman zaman çok bulutlu, kuzey kesimlerinin yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı ve hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyredeceği tahmin ediliyor. 

Diyarbakır’da bugün ve yarın (Perşembe) aralıklı ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, sonraki günlerin parçalı bulutlu, sıcaklıkların 32-34°C aralığında olması bekleniyor.

Şanlıurfa’da bugün aralıklı ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, sonraki günlerin parçalı bulutlu olacağı; sıcaklıkların 32-36°C aralığında  olması bekleniyor. Bayramın ilk günü bazı bölgelerde sağanak yağış olacağı tahmin edilirken, cumartesi ve pazar günü de güneşli bir hava hakim olacak. 

Mardin’de bayram boyunca parçalı bulutlu, sıcaklıkların 29-32°C aralığında olması bekleniyor.

Batman’da yarın (Perşembe) sabah saatlerinde aralıklı ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, sonraki günlerin parçalı bulutlu olacağı; sıcaklıkların 34-36°C aralığında olması bekleniyor.

Siirt’de yarın (Perşembe) sabah saatlerinde aralıklı ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, sonraki günlerin parçalı bulutlu olacağı; sıcaklıkların 31-33°C aralığında olması bekleniyor.

Şırnak’ta yarın (Perşembe) sabah saatlerinde aralıklı ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, sonraki günlerin parçalı bulutlu olacağı; sıcaklıkların 28-10°C aralığında olması bekleniyor.

AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2018, 09:43
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15