Yukarı Çık
İşte Şanlıurfa'da ihraç edilenler!
11 Ocak 2017 Çarşamba 10:32:20
Şanlıurfa'da son olarak FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan İŞKUR müdürü Necdet Karasevda görevden ihraç edildi. Kentte bugüne kadar değişik kurumlardan çok sayıda kişi hakkında ihraç kararı verildi. İşte o isimlerden bazıları:

Şanlıurfa'da çeşitli kamu kurumlarında görevli kişiler Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamından görevden ihraç edildi. Yüzlerce kişinin meslek ve unvanları ellerinden alınırken, bir daha kadroya dönme şansları da kalmadı.

Kentte son olarak FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan İŞKUR müdürü Necdet Karasevda görevden ihraç edildi. 

İşte bugüne kadar görevden ihraç edilenlerden bazıları:

 

Diyanet'e bağlı kurumlarda görevlerinden ihraç edilenler

1.      Yusuf  Yektir – Uzman Vaiz / Şanlıurfa

2.      Mahmut  Tuz – İlçe Müftüsü/Birecik

3.      Yakup Çalışkan-İmam Hatip/Bozova

4.      Mustafa Bilen- İmam Hatip/Eyyübiye

5.      Yusuf  Şulul- İmam Hatip/Eyyübiye

6.      Abdullah Turan- İmam Hatip/Haliliye

7.      İsa Akkuzu- İmam Hatip/Haliliye

8.      Mahmut Nedim Mevlütoğlu- İmam Hatip/Haliliye

9.      Mehmet Şah Küçükoğlu- İmam Hatip/Haliliye

10.  Mehmet Şıbak- İmam Hatip/Haliliye

11.  Mustafa Yunusoğlu- İmam Hatip/Haliliye

12.  Recep Kılıç- İmam Hatip/Haliliye

13.  Yusuf Alkan- İmam Hatip/Haliliye

14.  Mehmet Ali Büyük- Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye

15.  Yasemin Oğuz-Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye

16.  Zeynep Kara- Kuran Kursu Öğreticisi/Haliliye

17.  Sultan Temel-Vaiz/Harran

18.  Yakup Büyük-Vhki/Harran

19.  Adem Kem-İmam Hatip/Hilvan

20.  Enver Kılıç-İmam Hatip/Hilvan

21.  Ali Uşaklı-İmam Hatip/Karaköprü

22.  Bayram Akbaba-İmam Hatip/Karaköprü

23.  Mahmut Uşaklı-İmam Hatip/Karaköprü

24.  Mehmet Yılancı İmam Hatip/Karaköprü

25.  Süheyla Kaya-Kuran Kursu Öğreticisi/Karaköprü

26.  Bekir Beşkat-Uzman İmam Hatip/Karaköprü

27.  Eyüp Karadağ-4/B.İ.H./ Siverek

28.  Ömer Faruk Yüksel-İmam Hatip/Suruç

 

Sosyal Güvenlik Kurumu'nda görevden  ihraç edilenler 

1.      Abdulkadir Baydilli-Memur/Merkez

2.      Bekir Karademir-Sosyal Güvenlik Denetmeni/Merkez

3.      İshak İlhan-VHKİ/Merkez

4.      Mehmet Baran-VHKİ/Merkez

5.      Mehmet Kanat-Memur/Merkez

6.      Mustafa Gülhan-Memur/Merkez

7.      Müslüm Aksoy-SGM Müdür Yardımcısı/Merkez

8.      Nurcan Köksal-VHKİ/Merkez

9.      Sena Acar Aslan-Eczacı/Merkez

10.  Hşim Ertaş-SGM Müdürü/Hilvan

11.  İsmail Tok-VHKİ/Merkez

 

Urfa Elektrik Üretimi A.Ş. Genel Müdürlüğü

1.      Ahmet Şahin-Teknik Şef/Bozova

2.      Hazer Karataş-İşçi/Bozova

3.      Osman Çiftçi-Baş mühendis/Bozova

4.      Sema Şahin-VHKİ/Bozova

5.      Süleyman Aslan-İşçi/Bozova

 

TSK’da görevden alınanlar

1.      J. Asb. Kd. Çvş. İrfan Çetinkaya

2.      J. Asb. Kd. Çvş Mehmt Mustafa Ekici

3.      J. Asb. Üçvş. Aydın Gül

4.      J. Asb. Çvş Atanur Çoban

5.      J. Asb. Çvş  Abdurrahman Selim Balkan

 

Kültür Turizm Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda görevden ihraç edilenler

1.      Müslüm Ercan-Müze Müdürü/Kültür Turizm Bakanlığı

2.       Fikret Bakır-Mühendis/Kültür Turizm Bakanlığı

3.      Halil İstemi-Kütüphane Müdürü/Kültür Turizm Bakanlığı

4.      Muhammed Taha Çevik-Mühendis/ Kültür Turizm Bakanlığı

5.      Ömer Arıca-Tekniker/ Kültür Turizm Bakanlığı

6.      Yusuf Koyuncu-Müze Araştırmacısı/ Kültür Turizm Bakanlığı

 

Maliye

1.         Kürşat Güney-Memur/Eyyübiye

2.         Abdülkadir Çelik-Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni/Siverek

3.         Müslüm Eren Soy-Gelir Uzman Yardımcısı/Merkez

4.         Melek Aksoy -Tekinalp Defterdarlık Uzmanı

5.          Abdülkadir Petek/Siverek- Saymanlık Müdür Yardımcısı

6           Bekir Yavuz -Saymanlık Müdürü

7.          Erhan Tekinalp -Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

8.          Mehmet Emin Süzen- Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

9.          Şehval Önder Kayar/ Ceylanpınar- Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

10.        Ahmet Seyarcı - Gelir Uzmanı

11.         Leyla Sezen- Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni

 

Gelir İdaresi Başkanlığı

1.    Ahmet Makal-Gelir Uzmanı

2.    İbrahim Güngör Ücdağ- Gelir Uzmanı

3.    Mehmet Efendioğlu-Gelir Uzmanı

4.    İbrahim Çağdaş-Gelir Uzmanı

5.    Emrah Karaaslan- Gelir Uzmanı

6.    İsmail Ademoğlu -Getir Uzmanı

7.    Şule Kara-Gelir Uzmanı

8.    Ali Selman-Şoför 

9.    Abdulkadir Kaplaner-Şoför 

10.    Mehmet Bakırcı -Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni

11.    Halil Uçar-Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni

12.    Mahmut Çerçi- Veri Hazırlama Ve Kont.İsletmeni

13.    Demet Fakiroğlu-Veri Hazırlama Vf, Kont.İşletmeni

14.    Hüseyin Özkan-Veznedar

 

Sağlık Bakanlığı'na bağlı çalışan görevden ihraç edilenler

1.    Saadet Sertkaya-Hemşire/Birecik    

2.    Abdulkadir Güngör-Sağuk Memuru/Bozova    

3.    Can Demir-Uzman Tabip/Eyyübiye    

4.    Fatma Akgöz-Hemşire/ Eyyübiye    

5.    İsmail Gümüşkolan-Sağlık Teknikeri/Eyyübiye

6.    Mehmet Hamza Halıcı-Diş Tabibi/Eyyübiye

7.    Şıhmüslüm Yağ-Sağlık Memuru/Eyyübiye

8.    Salman Copurkuyu-Sağlık Teknikeri/Halfeti

9.    Ali Horzum-Sağlık Teknikeri/Haliliye

10.    Aslı Polat-Hemşire/Haliliye

11.    Ayşe Aygün-Uzman Tabip/ Haliliye

12.    Ayşeçelük-Hemşire/Haliliye

13.    Cengiz Dursun-Sağlık Memuru/Haliliye

14.    Durdu Danacı-Sağlık Memuru/Haliliye

15.    Esma Arslan-Sağ Lik Tekniker/Haliliye

16.    Fadime Yasul-Hemşire/Haliliye

17.    Haşan Cört-Sağlık Memuru/Haliliye

18.    İsa Canayaz-Hemşire/Haliliye

19.    Mahmut Tek-Mühendis/Haliliye

20.    Mehmet Latif Şen Bahar-Veri Hazırlama Ve Kont. İ$Lt. /Haliliye

21.    Meymune Özdemir-Hemşire/Haliliye

22.    Ömertasık-Hemşire/Haliliye

23.    Rahim Çon-Uzman Tabip/Haliliye

24.    Recep Risvanlı-Hemşire/Haliliye

25.    Sedat Kılıç-Sağlık Memuru/Haliliye

26.    Semiha Aygün   - Araştırmacı/Haliliye

27.    Ünzile Polat  -  Hemşire /Haliliye

28.    Ahmet Bayat  -  Uzman Tabip /Harran

29.    Alper Korkmaz  -  Hemşire /Harran

30.    Fatma Sahan   - Sağlıkteknisyeni / Harran

31.    Hatice Avcı  -  Hemşire /Hilvan

32.    Hülya Bulut  -  Sağlık Memuru/Hilvan

33.    Yener Keskin -   Sağlık Memuru / Hilvan

34.    Ahmet Çiçek -   Eczacı /Karaköprü

35.    Ahmet Uğur Öğretmen -   Hemşire/Karaköprü

36.    Banu Paksoy -   Hemşire /Karaköprü

37.    Barboros Erdal  -  Sağlık Memuru /Karaköprü

38.    Bekir Akkutıu   - Hemşire /Karaköprü

39.    Elif Arslan -   Hemşire /Karaköprü

40.    Eylem Alıcı -   Ebe /Karaköprü

41.    Gülay Karatay -   Sağlık Teknikeri /Karaköprü

42.    İsa Akçe-Hemşire  /Karaköprü

43.    İslim Büsra Dağyudan -Diyetisyen /Karaköprü

44.    Mahmut Fırat-Sağlık Teknikeri /Karaköprü

45.    Mehmet Celal Aktar -Hemşire/Karaköprü

46.    Meralaydın-Hemşire /Karaköprü

47.    Muhammed Akbaş-Hemşire/Karaköprü

48.    Rukiye Özen-Hemşire/Karaköprü

49.    Selhaddin Çoban -Sağlık Teknikeri /Karaköprü

 

Gıda Tarım Ve Hayvancılık

 

1.    Abidin Alıcı    Tekniker    Şanlıurfa    Gthb

2.    Ahmet Karaca    Mühendis    Şanlıurfa    Gthb

3.    Ali Rıza Toprak    Mühendis    Şanlıurfa    Gthb

4.    Bayram Topal    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

5.    Burhan Kanal    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

6.    Emin Demir    Tekniker    Şanlıurfa    Gthb

7.    Ertuğrul Raşit Benal    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

8.    Faruk Yılmaz    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

9.    Gökhan Dede    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

10.    İsmet Geyik    Veteriner Hekim    Şanlıurfa    Gthb

11.    Kemal Kayış    Programcı    Şanlıurfa    Gthb

12.    Mahmut bozkurt    Mühendis    Şanlıurfa    Gthb

 

Güneydoğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı

 

1.    Reha Menderes Koksal    Uzman    Şaniıurfa/Karaköprü

2.    Gülsen Korkmaztezsevin    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

3.    Muharrem Tezsevin    Bilgisayar İşletmeni    Şaniıurfa/Karaköprü

4.    Ömer Faruk Özmen    Bilgisayar İşletmeni    Şanlıurfa/Karaköprü

5.    Mehmet Emin Baysal    Şoför    Şanlıurfa/Karaköprü

6.    Ahmet Tokdemir    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

7.    Ali Kibaroğlu    Daimi İşçi    Şanlıurfa/Karaköprü

8.    Şefik Gündoğdu    Geçici İşçi    Şanlıurfa/Karaköprü

9.    Nedret Özel    Geçici İşçi    Şanlıurfa/Karaköprü

10.    Emine Demir    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

11.    Mustafa Koşar    Uzman    Şanlıurfa/Karaköprü

12.    İsmail Yaman    Mühendis    Şanlıurfa/Karaköprü

 

Diğer kurumlarda görevden ihraç edilenler

  1. Muhammed Edip Çölgeçen - AFAD Şube Müdürü Şube müdürü,
  2. Ramazan Beşkat- Araştırmacı Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğü
  3. Hüseyin Dağ- Mühendis/ Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına bağlı Urfa Veri Hazırlama ve Kontrol İşletme Şube Müdürü
  4. Ahmet Selim Us-Mühendis/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
  5. Mehmet Önay- Mühendis/Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
  6. Celal Yılmaz- Mühendis/Şanlıurfa Tapu Kadastro Müdürlüğü
  7. Ayhan Selçuk Bircan- Eğitim Uzmanı/ Şanlıurfa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü
  8. Nurgül Kocabey- KYK Yurt Yönetim Müdürü/Merkez
  9. Ömer Göcekli- Muayene Memuru/Gümrük ve Ticaret Bakanlığı
  10. Abdullah Yalçın Cezaevi 2. Müdür Şanlıurfa 2 Nolu T Tipi Kapalı CİK
  11. İsa Çetin Cezaevi Katibi Siverek T Tipi Kapalı CİK
  12. İlknur Kıraç İcra Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  13. Mustafa Sercan İcra Müdür Yardımcısı Şanlıurfa Adliyesi
  14. Cüneyt Kurt İnfaz ve Koruma Memuru Siverek Açık CİK
  15. Furkan Doğan İnfaz ve Koruma Memuru Siverek Açık CİK
  16. Halil Biter İnfaz ve Koruma Memuru Siverek T Tipi Kapalı CİK
  17. Hasan Atlı İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa E Tipi Kapalı CİK
  18. Hasan Dallı İnfaz ve Koruma Memuru Siverek T Tipi Kapalı CİK
  19. İhsan Bozan İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa E Tipi Kapalı CİK
  20. Mehmet Emin Baran İnfaz ve Koruma Memuru Siverek Açık CİK
  21. Nevzat Yiğit İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa 1 Nolu T Tipi Kapalı CİK
  22. Oktay Tıraş İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa Açık CİK
  23. Ömer Karaoğlan İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa E Tipi Kapalı CİK
  24. Salih İlhan İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa Denetimli Serbestlik
  25. Semra Özdemir İnfaz ve Koruma Memuru Şanlıurfa E Tipi Kapalı CİK
  26. Yunus Kaya İnfaz ve Koruma Memuru Siverek T Tipi Kapalı CİK
  27. Enise Ayça Aker Öğretmen Şanlıurfa Denetimli Serbestlik Müdürlüğü
  28. Abdulcelil Telli Yazı İşleri Müdürü Şanlıurfa Adliyesi
  29. Abdullah Horzum Zabıt Katibi Suruç Adliyesi
  30. Adem Kozan Zabıt Katibi Suruç Adliyesi
  31. Cemile Akşit  Zabıt Katibi Siverek Adliyesi
  32. Fatma Bozkır Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  33. Halil Kılıç Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  34. Hatice Kundakçı Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  35. İsa Polat Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  36. Mehmet Bozkır Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  37. Mehmet Durmaz  Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  38. Sümeyra Mısır Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  39. Yusuf Anlı Zabıt Katibi Şanlıurfa Adliyesi
  40. Emel Karacan Birecik
  41. Ömer Berk Birecik
  42. Salih Çokkalender Birecik
  43. Zehra Öcalan Birecik
  44. Emine Konuk Ceylanpınar
  45. Muhammed Ata Daş Ceylanpınar
  46. Mustafa Deliktaş Ceylanpınar
  47. Şeref Arısoy Ceylanpınar
  48. Biray Genç Eyyübiye
  49. Gözde Arı Eyyübiye
  50. Mehmet Kaya Eyyübiye
  51. Murat Dönmez Eyyübiye
  52. Ümit Çetintaş Eyyübiye
  53. Vahbi Barışan Eyyübiye
  54. Ahmet Dişlik Haliliye
  55. Gökhan Marangoz Haliliye
  56. Muhammet Teke Haliliye
  57. Özgür Arı Haliliye
  58. Ferhat Küçük Karaköprü
  59. Mübarek Ceylan Karaköprü
  60. Muhammed Arif Taş Karaköprü
  61. Tuncay Güneş Karaköprü
  62. Barış Baş Siverek
  63. Hami Boz Siverek
  64. Latif Altıntaş Siverek
  65. Mehmed Ay Siverek
  66. Merve Bilge Siverek
  67. Murat Bağışkondu Siverek
  68. Neslihan Türkmen Siverek
  69. Songül Onbayram Siverek
  70. Fatih Çetin Suruç
  71. Hasan Bakır Suruç
  72. Mehmet Vefa Viranşehir
  73. Venhar Aslan Viranşehir
  74. İsmail Demir Orman Muhafaza Memur Şanlıurfa 3. Bölge Müdürlüğü Kilis Şube Müdürlüğü
  75. Abdulkadir Sayar İşçi DSİ 15. Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa
  76. Mehmet Ocak İşçi DSİ 15. Bölge Müdürlüğü Şanlıurfa
  77. Emrah Aytemür Şoför Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Orman İşletme Müdürlüğü
  78. Hıdır Kılıç Hizmetli Meteoroloji  15. Bölge Müdürlüğü /Diyarbakır (Şanlıurfa Met. Müdürlüğü)
  79. Jandarma Kurmay Binbaşı Halil İbrahim Andiç/Şanlırfa JÖH Tabur Kamutanlığı
  80. Jandarma Teğmen Ramazan Turan/Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı
  81. Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Nihat Dilmeç/Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı
  82. Uzman Jandarman 2'inci Kıdemli Çavuş Ebubekir Güzel/Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı
  83. Ahmet Şenateş- Öğretmen 
  84. Davut Kevser- Din Görevlisi
  85. Ayhan Yaşar-Sosyolog
  86. Mehmet Öncel /Tekniker
  87. Mahmut Dartar/Veri hazırlama kontrol işletmeni 
  88. Bahri Erbil /Şef
  89. Canan Türkmen/Şube Müdürü
  90. Mehmet Ali Ünlü/İşçi (Eski İmar Müdürü)
  91. Hüseyin Alagöz/İşçi (Eski Ulaşım Daire Başkanı)

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.