Urfalı vatandaşlardan acı haber!

Şanlıurfa Mezarlıklar Şube Müdürlüğü bugün yeni bir defin listesi yayımladı.

Urfalı vatandaşlardan acı haber!
banner38

İşte o listeye göre vefat eden vatandaşlar:


MEHMET SAİM DEMİREGEN VEFAT ETTİ

Eyyüp oğlu Mehmet Saim Demiregen vefat etti. Merhumun cenazesi Harran Kapı Aile Mezarlığına defnedilirken, aile taziyeleri Gerger Taziye Evinde kabul edecek.,


AYNZELİHA TURANOĞLU VEFAT ETTİ

Bakır kızı Aynzeliha Turanoğlu hayatını kaybetti. Merhumenin cenazesi Harran Kapı Aile Mezarlığına defnedilirken aile taziyeleri Makinler Taziye Evinde kabul edecek.


MAHMUT ÇENDEK VEFAT ETTİ

Merhum muhacir Abdülmecit Çendek’in oğlu Mahmut Çendek hakkın rahmetine kavuştu. Merhumun cenazesi 16 Nisan Salı günü öğle namazını müteakip Harran Kapı Camisinden alınarak,Harran Kapı Aile Mezarlığına defnedilecek. Çendek ailesi taziyeleri erkekler için Aliya İzzetbegoviç, kadınlar için Büyük yol eski Zabıta Karakolu'nda kabul edecek.


ŞÜKRAN SEPETÇİOĞLU VEFAT ETT

Merhum Mehmet Kömürcüoğlu'nun kızı, merhum Hacı İbrahim Sepetçioğlu'nun eşi, merhum Ömer Kömürcüoğlu'nun kardeşi, merhum Bekir Kömürcüoğlu ve Ali Kömürcüoğlu'nun ablası, Hüseyin Sepetçioğlu ve Ahmet Erkan'ın yengesi, merhum Hamit Portakal ve merhum Tevfik Us'un baldızı, Mehmet Yaşar Sepetçioğlu, Mine Çevik, Meral Dedecan ve Mehtap Aslan'ın anneleri Şükran Sepetçioğlu hakkın rahmetine kavuştu. Merhumenin cenazesi Hasan Paşa Camii'nden alınarak, Çift Kubbe Aile mezarlığına defnedilecek. Aile taziyeleri Karaköprü Yasin Arıcı Taziye Evinde kabul edecek.


MEDİNE GENÇ VEFAT ETTİ

Hacı Mehmet Genç’in hanımı, İbrahim, Abdullah ve Arif Genç’in anneleri, Numan ve Ramazan Genç'in yengeleri, Nabi ve Mehmet Öge'nin ablası, Reşat Taş ve Mehmet Şükrü Dindar'ın kayınvalideleri Medine Genç hakkın rahmetine kavuştu. Merhumenin cenazesi Yani Mezarlıkta defnedilecek. Aile taziyeleri erkekler için Ramazan Başak Taziye Evinde, kadınlar için Osman Gazi Cami Taziye Evinde kabul edecek.


Biz de Ajans Urfa ailesi olarak, hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, sevenlerine ve yakınlarına sabır dileriz.

AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 12:25
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15