Urfa için bakan yardımcısından destek istendi

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, Urfa milletvekilleriyle birlikte ziyaret ettiği Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’den kentin mevcut sanayi sorunların çözümü için destek istedi.

Urfa için bakan yardımcısından destek istendi
banner38

Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Ak Parti Milletvekilleri Gülender Açanal, İ.Halil Özşavlı, Ahmet Akay ve Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek ile bir araya geldi.

Bakan Yardımcısı Büyükdede, gerçekleşen toplantıda, Urfa’nın sanayi, enerji ve altyapı problemleri başta olmak üzere kentin mevcut durumu, sorunları ve çözüm önerileri hakkında geniş çaplı bir bilgi aldı. Kentin problemlerine kayıtsız kalmayan Büyükdede, tüm sorunların çözümüne müdahil olarak, gerekli çalışmaların başlatılması yönünde en kısa zamanda çalışmalarda bulunacağını ifade etti.

ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, kabulün ardından kentin problemleri için destek olacağını ifade eden Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdedeve milletvekillerine teşekkür etti.

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15