AGD’nin yaz etkinlikleri sona erdi

Anadolu Gençlik Derneği Eyyübiye ilçe temsilciliği, okulların tatil olmasıyla ortaokul öğrencilerine yönelik yaz etkinliği düzenledi.

AGD’nin yaz etkinlikleri sona erdi
banner53

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Eyyübiye ilçe temsilciliği tarafından düzenlenen etkinlikte Kuran-ı Kerim, siyer, güzel ahlak, spor faaliyetleri, fotoğraf çekim teknikleri ve benzeri birçok konuda öğrencilerle çalışmalar yapıldı. Son etkinlikte ise öğrencilerle tüm eğitimcilerin katıldığı bir piknik düzenlendi.
 


Piknikte basına konuşan AGD Eyyübiye ilçe başkanı Abdulkadir Yakışık şunları söyledi:

“Biz AGD Eyyübiye olarak yaz etkinliği yaptık. Bu yaz etkiliği çok dolu dolu geçti öğrencilerimizden yüksek verim aldık. Biz bu etkinlikte tanışma bilgi yarışması gibi faaliyetler düzenledik. AGD olarak amacımız gençlerin hakkın ve hakikatin peşinden gitmesini sağlamak. Biz onların ahlaklı bir şekilde İslami bir ahlaka sahip olması için çalışan bir vakıfız ve biz 81 ilde teşkilatı olan bir vakıfız. Eyyübiye ilçe başkanı olarak biz de buradayız, öğrencilerimizle beraber farklı etkinler her sene yaptığımız gibi bu sene de yaptık. Gençlerimiz bir yandan Kuran-ı Kerim öğrendiler bir yandan güzel ahlakı, maneviyatı ve kardeşliği öğrendiler. Tüm Müslümanların kardeş olduğunu ve muhtaç olduklarını öğrendiler. Tekrar söylüyorum AGD olarak yeryüzündeki tüm Müslümanları kardeş olarak kabul ediyoruz ve biz sadece Müslümanlar için değil biz bütün insanlığın hayrına çalışan bir vakıfız.”

AJANS URFA

YORUMLAR
Abdulaziz
Abdulaziz - 4 ay Önce

AGD İnşAllah geçmişte özlediğimiz MGV yıllarına döner özlemle ve hasretle bekliyoruz

İsimsiz kahraman
İsimsiz kahraman - 4 ay Önce

Duyuru daha iyi yapılabilse idi çok daha verimli olabilirdi tebrikler #iyikivarsınagd

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15