Yine Urfaspor, yine sorunlar görüşüldü

Şanlıurfa'nın en önemli marka değerlerinden biri olan ancak sürekli maddi sıkıntılarla gündeme Şanlıurfaspor'un bu sorunlarının çözümü için Vali Abdullah Erin ve kentteki yetkililerin katılımı ile bir toplantı yapıldı.

Yine Urfaspor, yine sorunlar görüşüldü
banner9

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaapor, yine maddi sorunlarla boğuşuyor. Sürekli olarak bu sıkıntılarla gündeme gelen sarı yeşilli ekipte, yaşanan maddi problemler nedeniyle Kulüp Başkanı Emin Yetim önceki gece Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi önünde oturma eylemi yapmıştı. 

Yaşanan bu gelişme üzerine dün Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi açıklama yapmış ve hem eleştirilerde bulunmuş hem de kulübe yardımlarının devam edeceğini söylemişti. 

Gündüz bunlar yaşanırken, gece de Şanlıurfa Valiliğinde Vali Abdullah Erin'in öncülüğünde Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, belediye ve kentteki diğer yetkililerle, Şanlıurfaspor yöneticilerinin katıldığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıda kulübün içerisinde olduğu durum masaya yatırılırken, sorunların çözümü için sunulan öneriler konuşuldu.

Vali Abdullah Erin de attığı tweet ile Şanlıurfaspor için toplantı yaptıklarını duyurdu.

 

 

Mustafa PAYIK/AJANS URFA 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2018, 10:44
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15