Urfaspor'da başkan oturma eylemi yaptı

Sürekli borçlarla gündeme gelen Şanlıurfaspor'da Kulüp Başkanı Emin Yetim ve yönetim kurulu üyeleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi önünde oturma eylemi yaptı.

Urfaspor'da başkan oturma eylemi yaptı
banner9

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan Şanlıurfaspor'da yeni sezon hazırlıkları sürerken, yönetim de var olan maddi sorunların çözümü için kentte kapı çalıyor.

Sürekli olarak maddi sıkıntıların yaşandığı ve borçların bitmek bilmediği kulüpte Başkan Emin Yetim ve yönetim kurulu üyeleri son olarak, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi önünde oturma eylemi yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile görüşmek isteyen başkan ve yöneticiler gece saatlerinde belediyenin önündeki alanda oturarak beklemeye başladı. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'ye ulaşamadıklarını ve ulaşana kadar bekleyeceklerini söyleyen yöneticiler, yaklaşık 2 saat oturma eylemi yaptı. Görevli emniyet ekiplerinin Başkan Emin Yetim ile yaptığı görüşme sonrasında Yetim ve yöneticiler ikna oldu ve belediyenin önünden ayrıldı.

Kulüpten yapılan açıklamada da oturma eylemi yapıldığına dair bilgi verildi

 

 AJANS URFA

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2018, 06:15
banner8
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15