Urfalı sporcular ödüllerine kavuştu!

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Ulusal ve Uluslararası turnuvalarda dereceye giren Büyükşehir Belediyesi sporcularına ödüllerini verdi. Beyazgül, Şanlıurfa gençliği ile her zaman gurur duyduğunu söyledi.

Urfalı sporcular ödüllerine kavuştu!
banner38

Ulusal ve Uluslararası Tenis, Güreş, ve Karate dallarında dereceye giren sporcuları Büyükşehir Belediye Başkanlığında kabul eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’da adına sporculara teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Spora ve sporcuya her zaman destek vereceklerini belirten Beyazgül, Şanlıurfa’nın spor şehri olma yolunda emin adımlarla ilerlediğini vurguladı.

 Türkiye Güreş Federasyonu tarafından düzenlenen U-15 Türkiye Şampiyonasında Şanlıurfa’yı temsil eden Büyükşehir Belediye sporcusu Murat Aydın 47 kilogramda birinci olurken aynı kategoride Furkan Kurtoğlu ise 2'nci oldu.

33 ülkenin katılım sağladığı 32. Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasında ise 50 kilogramda Sefa Nacar 3'üncü oldu.

Öte yandan Türkiye Tenis Federasyonunun düzenlediği Türkiye Büyükler Tenis Turnuvasında ise Berfin Demir birinci, Zeliha Çılpan ise 2'nci oldu.

AJANS URFA

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15