Urfa'da AK Partili siyasiler birbirine tatlı meydan okudu

Yerel seçimler, sınır ötesi operasyon erken Şanlıurfa'da hem heyecanlı hem de gergin bir atmosferken hakimken, AK Partili siyasiler çeşitli spor ve oyunlarda birbirlerine meydan okuyarak bu havayı dağıttı. AK Parti'nin başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül'ün 'tatlı' ödüllü halı saha ve satranç için "Kendine güvenenleri bekliyorum" çağrısı işte böyle yanıtlar aldı:

Urfa'da AK Partili siyasiler birbirine tatlı meydan okudu
banner38

AK Parti Şanlıurfa'da tatlı bir rekabete tutuştu.

Parti'nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, seçim öncesi temasları kapsamında gençlerle buluştu. Buluşmada halı saha ve masa tenisi oynayan Beyazgül, "Gençler bir hali saha maçına ne derseniz ? Bu arada satrançta kendine güvenenleri de bekliyorum. Hem de beni yenebilene TATLI bir ödül" çağrısında bulundu. Çağrıya, AK parti Şanlıurfa Milletvekilleri İbrahaim Halil Yıldız ve Gülender Açanal yanıt verdi.

Halı sahada çekilmiş fotoğrafıyla bu çağrıya adeta meydan okuyarak yanıt veren Vekil Yıldız, "Başkan takımını kur. Ak gençlik geliyor.Halı saha değil büyük sahada oynayalım" dedi.

 

Vekil Açanal ise çağrıya"Başkan satranç oynamaya ben varım ama oyunun Urfalısı'nı tercih edip BEŞTAŞ'a ne dersin?" sorusuyla yanıt verdi.

 

Siyasiler arasındaki bu çağrıların hayata geçip geçmeyeceği, spor ve oyun adına yarışların yapılıp yapılmayacağı merak konusu oldu.

AJANS URFA

 

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 09:08
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15