Teknik direktörlük terfi sınavı devam ediyor

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M.Hakan Keşküş’ün girişimleri sonucu Türkiye Karate Federasyonu Şanlıurfa ilinde teknik direktörlük terfi imtihanı başladı.

Teknik direktörlük terfi sınavı devam ediyor
banner38

Türkiye’nin her yerinden katılımın olduğu karate teknik direktörlük terfi imtihanı 3 Ekim'de başladı ve 16 Ekim'de sona erecek. Terfi imtihanında görev alan milli takım teknik direktörler ise Cengiz Çınar, Ecvet Kurt ve Recep Ural...

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü M.Hakan Keşküş konuya dair yaptığı açıklamada, "Türkiye Karate Federasyonu ile istişare ederek ilimizde karate teknik direktörlük terfi imtihanının oluşması için girişimlerde bulunduk ve karate federasyonu da bu girişimlerimiz neticesinde 03 – 16 Ekim 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa’mızda bu organizasyonu gerçekleşmesi noktasında olumlu cevap verdi. Dolayısıyla Türkiye’nin her yerinden gelen bir birinden değerli teknik direktörlük adayı arkadaşlarımızı Şanlıurfa’mızda misafir ediyoruz. Yaklaşık 14 gün sürecek olan terfi imtihanında karate federasyonunun ve Harran üniversitesinin beden eğitimi bölümü hocalarımızın gerek teorik gerekse pratik anlamında bir terfiyet söz konusu olacak" dedi.

Teknik direktör terfi sınavında başarılı olanlara belge verilecek, başarılı olamayanlar ise başka illerde açılacak terfi programına katılacak. 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2016, 10:43
SIRADAKİ HABER

banner14

banner15