Şanlıurfaspor'dan 'teknik direktör' tepkisi!

Şanlıurfaspor'dan yapılan açıklamada, gündeme gelen teknik direktör iddialarına yanıt verildi.

Şanlıurfaspor'dan 'teknik direktör' tepkisi!
banner38

TFF 2. Lig Beyaz Grupta mücadele edecek olan ve maddi olarak çok zor günler geçiren Şanlıurfaspor'da, teknik direktör konusundaki iddialara yanıt verildi.

Teknik Direktör Oktay Derelioğlu'nun "Şanlıurfaspor ile prensipte anlaşmıştık, Birkaç gün sonra başka arkadaşımızla anlaşılıyor, Şanlıurfaspor'a yakışmadı" sözleri üzerine yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Bazı basın yayın organlarında yer alan teknik direktör Oktay Derelioğlu'nun Şanlıurfaspor ile prensipte anlaşmıştım yönündeki açıklamaları gerçeği yansıtmamakla birlikte bizleri üzmüştür. Yöneticilerimiz birçok isimle görüşmüş ama hiç bir isim ile anlaşmaya varmamıştır.

Görüşülen isimler içerisinde sportif faaliyet ve fikirkerin birleştiği Ahmet Yıldırım ile anlaşılmış ve sözleşme imzalanmıştır. Oktay Derelioğlu'nun bu açıklamaları ne maksatla yaptığı tarafımızca bilinmemektedir. Kamuoyunun bilgisine sunarız."

BİHA

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2019, 13:57
YORUMLAR
Hasan  zaman
Hasan zaman - 4 hafta Önce

Taziye evlerini önemsediğiniz için teşekkür ediyorum birde bu sokak düğünlerin yasaklasanız ne iyi olurdu. Çünkü günlerce sürüyor millet rahatsız oluyor silahlar sıkılıyor bu konuya hassasiyet gösterirseniz Urfa huzura kavuşacak saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15