Şanlıurfaspor'a bir darbe daha!

Ligde zor günler geçiren Şanlıurfaspor'a bir darbe de PFDK'dan geldi. Sarı yeşilli ekibe 6 bin lira para cezası verildi.

Şanlıurfaspor'a bir darbe daha!
banner38

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden ve maddi olarak büyük sıkıntılar yaşayan Şanlıurfaspor'a bir darbe de Profesyonel Futbol Disiplin Kurulundan (PFDK) geldi.

PFDK sarı yeşilli kulübe, Tarsus İdman Yurdu maçında özel güvenlik görevlisi bulundurulmamasından dolayı 6 bina lira ceza verdi. Ayrıca taraftarların neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle de Şanlıurfaspor'a ihtar cezası verildi. 

PFDK'dan yapılan açıklama şu şekilde:

"ŞANLIURFASPOR Kulübünün, 08.09.2019 tarihinde oynanan ŞANLIURFASPOR - TARSUS İDMAN YURDU TFF 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, müsabakada özel güvenlik görevlisi görevlendirilmemesinden dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Aynı müsabakada ŞANLIURFASPOR Kulübünün, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada ilk kez gerçekleştirilmesinden dolayı İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına karar verilmiştir."

BİHA

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 18:47
YORUMLAR
Urfa
Urfa - 1 hafta Önce

Takımı bu duruma düşürenlerin iki cihandada iki yakası bir araya gelmesin Allah hepsinin belasını versin

SIRADAKİ HABER

banner14

banner15